Mario Gomez, Wolfsburg'a transfer oldu

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Alman kulübü Wolfsburg resmi sitesinden Mario Gomez transferini resmen açıkladı.

160817_Gomez_c8b512ed97.jpg

Yeni sezon öncesi Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamayan Mario Gomez, Wolfsburg ile anlaşma aşamasına geldi.

Alman ekibi, bonservis bedeli konusunda Fiorentina ile büyük oranda anlaşma sağladı.

Gomez'in 7 milyon euro karşılığında Wolfsburg'a transfer olması beklenirken, bu rakamın yüzde 50'si Beşiktaş'a verilecek.

Wolfsburg resmi Twitter hesabından Mario Gomez'in giyeceği 33 numaralı formayı paylaştı.

Haber Kaynağı: HABER1903

Alman golcü, Wolfsburg ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. Gomez, resmi imzayı yarın atacak.

Wolfsburg'un Twitter'dan paylaştığı videoda Mario Gomez'in yeni takımında kendisiyle özdeşleşen 33 numaralı formayı giyeceği de gözlemlendi.

''DEVRE ARASINDA DA İSTEMİŞTİK''
Anlaşmanın ardından Wolfsburg oyuncusu olarak ilk açıklamalarını da yapan Gomez, anlaşmadan dolayı duyduğu memnuniyeti anlatırken ''Burada olduğum için çok mutluyum. Yeni görevimi dört gözle bekliyorum. Takımıma yardım etmek ve tüm kulvarlarda rekabet etmesini sağlamak istiyorum.'' ifadelerini kullandı.

Wolfsburg Sportif Direktörü Klaus Allofs ise Gomez'in takıma katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken flaş bir detayı da paylaştı. Gomez'in Wolfsburg'a yeteneklerinin yanında tecrübesini de getireceğini belirten Allofs, ''Anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. Gomez çok yetenekli bir futbolcu ve buraya yeteneklerinin yanında tecrübesini de getirecek. Onu devre arasında da transfer etmek istemiştik ancak bu, şu an gerçekleşti.'' diye konuştu.

TÜRKİYE'YE DÖNMEYECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla kırmadık rekor bırakmayan ve gol krallığı yaşayan Gomez, siyah-beyazlıların şampiyonluk yolunda en önemli faktörlerinden de biriydi. EURO 2016 sırasında ve sonrasında golcü oyuncunun Beşiktaş'taki geleceği merak edilirken Gomez, geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Türkiye'de yaşanan siyasi olaylardan ötürü tedirgin olduğunu ve bu nedenle Türkiye'ye dönmeyeceğini açıklamıştı. Bu gelişmenin ardından yıldız futbolcunun geleceği merak konusu olurken Gomez, nihayet yeni takımını buldu.

Goal.com

Son düzenleme:

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Onu bunu bahane ederek gittin. O takım ne kadar iyi olsa da kupa falan göremez artık.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Haziranda vizyon cart curt, kadronuzu bir göreyim, ona göre karar vereceğim diyen adamın tercih ettiği takıma bak.:tearsofjoy:

Umarım iyi bonservisle gitmiştir.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Wolfsburg bizden iyi takım bence. Ama orada Bayern gerçeği var ve Avrupa'da bizim gibi hedefleri yok denebilir. Bir başarı yakalaması zor.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Mario Gomez: "Türkiye'de harika zaman geçirdim. Buradan Beşiktaş'a teşekkür etmek istiyorum ama şu anda döndüğüm için mutluyum"

cqi3lvrweaabxns_1471530671.jpg

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Hala inanamıyorum ya onu bunu bahane etti gittiği takıma bak. Bari ManCity'e falan gitseydin

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Wolfsburg'un bizden bir kaç gömlek üstün olduğunu düşünüyorum. Hemde adamın kendi memleketi.Beşiktaş'a kattıkların için teşekkürler umarım Almanya'da tekrar başarılı olursun Gomez

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Wolfsburg'un bizden bir kaç gömlek üstün olduğunu düşünüyorum. Hemde adamın kendi memleketi.Beşiktaş'a kattıkların için teşekkürler umarım Almanya'da tekrar başarılı olursun Gomez
Wolfsburg'un bizden 1 tık önde olduğu doğru. Ama hedefi olmayan bir takım olduğunu da göz önünde bulundurmak gerek. Orada Bayern ve Dortmund var yani Almanya'da kupa kaldırması imkansız gibi. CL' den bahsetmiyorum bile.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Almeida---->Demba Ba----->Mario Gomez--->

Forvetteki gelişme inanılmaz. Bundan sonra gelecek oyuncu büyük beklentiler altında ezilmeyecek biri olmalı.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Almeida---->Demba Ba----->Mario Gomez--->

Forvetteki gelişme inanılmaz. Bundan sonra gelecek oyuncu büyük beklentiler altında ezilmeyecek biri olmalı.
Gomez'den sonra Suarez var Lewa var. Maalesef onun kadar iyisini bulamayız ama en az 20 gol atacak birini bulabiliriz.