Mansur Yavaş, Ankara’da tüm köylere ücretsiz internet sağlamayı düşünüyor

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
Açıkçası şu ana kadar isimlerini bilmiyorum ama çok fazla içinde farklı yerleri gezdik. Sanırsam her yerini gezdik. Kendimi bildim bileli zaten anneannemi ziyaret için her yaz gidiyoruz.
Sen bizim buraları gezersen fikrin değişecektir. :)

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Kesinlikle katılıyorum. Ankara çok da güzel bir yer değil. Tabii bu yaşadığınız yere göre değişir, benim gibi şu an Uşak'ta yaşayan biriyseniz Ankara sizin için cennet olabilir. Ben 2018'den önce Ordu'da yaşıyordum ve şu an o kadar güzelleştirilmiş ve özü güzel bir yer görmedim. Ankara Ordu'ya göre çok kötü. Ama Uşak Ankara'ya göre çok kötü.

Beterin beteri var...

O konuda şanslıyım. Trabzonluyum, memleketim zaten cennet gibi bir yer.
Karadeniz Ereğlisi'nde yaşadım uzun süre, aynı şekilde çok harika bir şehirdir.
Sonra İstanbul Üsküdar'da yaşadım, zaten Üsküdar anlatılmaz, yaşanır. Akşamları Fethi Paşa korusunda boğazı seyreder, semaverden çayımı yudumlardım.
Ardından Kocaeli Darıca, çok huzurlu bir şehir, İstanbul'un dibinde, ama İstanbul'a dahil değil :)

4 yıl boyunca Ordu'da yaşadığım sürede inanılmaz şey değiştirdiler ve çok müthiş bir yer haline geldi Ordu.

Ordu'yu ben de severim. Ama Ünye'ye hastayım :) Ünye çok harika bir yer.
Boztepe'de eskiden paraşütle atlanırdı, sonradan kaldırdılar o işi. Boztepe'den hem deniz, hem şehir, hem de dağ manzarası efsanedir.

Ankara, Ordu'dan kötü mü? En iyisi bu resime bak ben çektim.

Valla Ankara'dan aklında kalan nedir diye sorsalar, moganda deniz bisikleti ile yaptığım tur derim, başka da dişe dokunur bir eğlencem olmadı.

O dikmende çağdaş marketin üst tarafında (eski gecekondu mahallesinin oralar) manzara güzel. Ankara'da merak ettiğim tek yer Ayaş kaldı, başka da yok.

Reaksiyon puanı
6,381
Sonra İstanbul Üsküdar'da yaşadım, zaten Üsküdar anlatılmaz, yaşanır. Akşamları Fethi Paşa korusunda boğazı seyreder, semaverden çayımı yudumlardım.
Ardından Kocaeli Darıca, çok huzurlu bir şehir, İstanbul'un dibinde, ama İstanbul'a dahil değil :)

Boztepe'de eskiden paraşütle atlanırdı, sonradan kaldırdılar o işi. Boztepe'den hem deniz, hem şehir, hem de dağ manzarası efsanedir.

Valla Ankara'dan aklında kalan nedir diye sorsalar, moganda deniz bisikleti ile yaptığım tur derim, başka da dişe dokunur bir eğlencem olmadı.

O dikmende çağdaş marketin üst tarafında (eski gecekondu mahallesinin oralar) manzara güzel. Ankara'da merak ettiğim tek yer Ayaş kaldı, başka da yok.
Paraşüt ile atlayan bir yakınım ölmüştü geçen sene, ondan sonra bir kaç kişi daha ölünce, ölenler çok arttı diye yasakladılar ama dinleyen yok. Eskiden günde 50 kişi atlıyorsa (atıyorum tamamen) şimdi 10 kişi yine atlıyordur. Bu yaz gördüm atlayan insanları.

Trabzon zaten cennet gerçekten. Çok kısa süre de olsa orada yaşadığım zamanları asla unutmayacağım. Tabii insanı biraz kafadan bozmuştur ama dostu en sadık, en iyi dosttur.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950

Hangi Çağdaş? Petrol Ofisinin üstünde olan mı? Bu arada Dikmen bir eski gecekondu semti. :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu forumda Mansur Yavaş'ı eleştiren gördünüz mü hiç =?
Adama bakın verdiği sözler belli yaptığı işler belli. Oda CHP'li belediye başkanı onunda parti meclisinde çoğunluk AKP'de ama adam azimle çalışmaya projeler üretmeye çalışıyor. Bir gün çıkıp TV'de ağlaştığını veya Show yapmaya çalıştığını gördünüz mü ?
Veya bir Bakana milletvekilini Cumhurbaşkanına saygısızlık yaptığını hakkında konuştuğunu gördünüz mü ? Yada ülke gündemine dahil olmaya çalıştığını gördünüz mü ?
Verdiği sözden döndüğünü şuna zam yapmayacam deyip yaptığını indirim yapacam deyip yapmadığınız gördünüz mü ?

Tabii ki kimse görmemiştir o yüzden sevilir Mansur Yavaş. Ama İBB başkanı üstte saydıklarımın tam tersini yapıyor ve haklı olarak eleştirilince millet ciyak ciyak bağırıyor. Dertleri nedir gerçekten anlamıyorum...

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Bu adamı cb yapmak boynumuzun borcudur. İşini düzgün yapan siyasetçi.