Manchester United 4-3 Manchester City - Video

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İngiltere Premier Ligi 6. Hafta
Manchester United 4-3 Manchester City
Video
[SDNTV3]http://video1.yazete.com/m.united-4-m.city%203.flv[/SDNTV3]

Yok böyle bir derbi: 4-3

İngiltere Premier Lig'de 6. haftanın merakla beklenen derbi maçında Manchester United ile Manchester City Old Trafford'da karşı karşıya geldi.

Müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada gülen taraf 4-3'lük skorla Manchester United oldu. Heyecan fırtınasının bir an olsun dinmediği mücadelede Manchester United'ı galibiyete taşıyan isim 90+6. dakikada Michael Owen oldu.

Manchester United'a galibiyeti getiren golleri, karşılaşmanın 2. dakikasında Rooney, 49. ve 81. dakikasında Fletcher, 90+6. dakikada Michael Owen kaydetti. Manchester City'in gollerini ise 17. dakikada Barry, 52. ve 90. dakikada Bellamy kaydetti.

Bu karşılaşmanın ardından Manchester United, İngiltere Premier Lig'deki puanını 15'e yükseltti. Manchester City ise 12 puanda kaldı. Manchester United, İngiltere Premier Lig'de gelecek hafta Stoke City ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Manchester City ise City Of Manchester'da West Ham United karşısında galibiyet arayacak.

Old Trafford'daki maçta, ev sahibi Manchester United'da sakat Van der Sar, Gabriel Obertan ve Owen Hargreaves kadroda yer almazken, Manchester City'de sakatlıkları bulunan Robinho, Benjani Mwaruwari ve cezalı Emmanuel Adebayor forma giymedi.

Manchester United'dan ezeli rakibi Manchester City'e transfer olarak dikkatleri üzerine çeken Arjantinli Carlos Tevez Old Trafford'da oynanan müthiş derbide sahadaki yerini aldı. Manchester United'da Sir Alex Ferguson'un özellikle Antonio Valencia ve Michael Carrick'e Manchester City karşısında ilk 11'de şans vermemesi dikkat çekti.

KAYNAK

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
oo fena maç olmuş videoları bekliyoruz:)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Youtube'a eklenen videoları jet hızıyla siliyorlar. :D Bununla idare edin artık.

İlerleyen saatlerde asıl özet eklenecek.

Bu arada şahane bir maç oldu ya.

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sir Alex Fergusonun dediği gibi City nin kazanma alışkanlığı yok o yüzden maçı alırız demişti. Dediğini yaptı ve büyük takım olma özelliğinide tekrar kanıtladı.

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Hakem gol atılana kadar maçı uzattı. 4 dakika oynanması gerekirken 6 dakika oynattı. Manu gol atınca da maçı bitirdi... Ayıptır ayıp, bu kadar takımın hakkını yemeyin. Lobi yapıyor Manu.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
güzel maç olmuş.city kazanır diyodum olmadı.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ben de City alır demiştim ama olmadı.

osuruKokusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
videoların hızlı yükleneceği adam gibi bir site yok mu? bu site yavaş...
youtube iyiydi...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Youtube ile ilgili açıklamayı ilk sayfada yaptım.

Özetleri yıldırım hızıyla siliyordu yetkililer. Mecburen bu siteden ekledim.

MrTrojen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
foster manunun kalecisi olamaz..Van der saar bi an önce iyileşir inş..

actofgod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maç mükemmel olmuş gerçekten bi de izleyebilsek tam olucaktı :(

Son mesajlar