Malum Soru: "GTA V" Kaldırır mı?

Kaldırır mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

enes.wise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Önceden steam hesabımda gta5 vardı ama indirmiyordum, kasar diye korktum. Sistem gereksinimlerine bugün göz gezdirdim ve acaba olabilir mi dedim. Size de danışmak istiyorum. Ortalama alabileceğim fpsi yazabilirseniz çok mutlu olurum :)
(işlemci farkına dikkat ederseniz sevinirim orda kafam karıştı biraz.)
Sistem özelliklerim:
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64 bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-3110M @ 2.4GHz (Detaylı bilgi: Intel® Core™ i3-3110M İşlemci (3M Önbellek, 2,40 GHz) Ürün Teknik Özellikleri )
Bellek: 4GB RAM
Video Kartı: NVIDIA GeForce GT740M (Detaylı bilgi: GeForce GT 740M – Sistem Gereksinimleri )
Ses Kartı: (dxdiag da sistem bilgileri kısmında DirectX 11 uyumlu diyor.)
Harddisk Alanı: 126gb boş

enes.wise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
peki ortalama kaç alabilirim?

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
Bu tarz oyunların keyfi grafiklerin tadını almakla çıkar. Yoksa bence bir manası yoktur. Açarsın ama keyif almazsın. Mesela bende 1050 mobil var bu yüzden rdr2 almıyorum napiyim ultra da oynayamadıktan sonra, o güzel grafikleri görmedikten sonra.

enes.wise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu tarz oyunların keyfi grafiklerin tadını almakla çıkar. Yoksa bence bir manası yoktur. Açarsın ama keyif almazsın. Mesela bende 1050 mobil var bu yüzden rdr2 almıyorum napiyim ultra da oynayamadıktan sonra, o güzel grafikleri görmedikten sonra.
Kişiden kişiye değişir bu durum, kimine göre grafik, kimine hikaye, kimine arkadaşlarınla geçirdiğin vakit.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fazla etkilemez zaten minimum sistem gereksinimleri karşılıyor işlemci
Son bir sorum olacaktı, indirdiğim zaman bilgisayarımda bir kasma yaşar mıyım? Hard diskimdeki boş alan yaklaşık 40gb olacak, bilgisayarımı sıkıntıya sokar mı?

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
Kişiden kişiye değişir bu durum, kimine göre grafik, kimine hikaye, kimine arkadaşlarınla geçirdiğin vakit.
Evet zaten yorumun başında bence diyerek kendi görüşümü belirttim. Senin nelerden keyif aldığını bilmediğim için kendim üzerimden yürüdüm.

KUBAY1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhaba arkadaşlar ! Benim şöyle bir sistem var bu GTA 5 FiveM kaldırır mı ?

Anakart : Asus P8H61-M LX3 PLUS R2.0 1600 Mhz
İşlemci : İ3 3220 2.50 Ghz
Ram : Kingston 8 GB
Ekran Kartı : Nvdia Geforce 730 2 gb

En Fazla Kaç FPS alırım FiveM'de ? Lütfen Cevap verin .