iPhone Maksimum Pil Kapasitesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Kervankran

Üyecik
Abiler öncelikle forumda varsa fazladan açtıysam konuyu kusuruma bakmayın.Hepinize iyi geceler dilerim. Bir sorum olacaktı. Telefonu alalı bi 50 gün oldu. İphone 8 kullanıyorum. Maksimum pil kapasitem bugün yüzde 99 a indi. Yani sürekli oyun oynayan birisi değilim arada bi giriyorum. Telefon ekran saatim 4 saat civarı. Bana çok erken 99a indi gibi geliyor. Neden bu kadar kısa bir sürede iniş yaptı maksimum pil kapasitem ?

Toprak Kokusu

Profesör
Ben 1 buçuk yıl kullandım 6 plus'u 99a düştü. 1,5 ay geceleri full şarjda kullandım 98e düşmüştü. Ya telefonda kronik bir sıkıntı var ya da Apple kalitesinden ödün vermeye başladı. Çünkü böyle konulara forumda çok denk gelir oldum 🙂

Kervankran

Üyecik
Anlayamadığım kısım daha 50 gün oldu, nasıl bu kadar hızlı düşebiliyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 1 buçuk yıl kullandım 6 plus'u 99a düştü. 1,5 ay geceleri full şarjda kullandım 98e düşmüştü. Ya telefonda kronik bir sıkıntı var ya da Apple kalitesinden ödün vermeye başladı. Çünkü böyle konulara forumda çok denk gelir oldum 🙂

Toprak Kokusu

Profesör

İsterseniz bir müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edin. 50 günde düşmemesi lazım. Bir de ağır kullanım da yok, garantiye göndermek istediğinizi ve Bi kontrolden/lazerden geçmesini istediğinizi belirtin ve size kod versinler garantiye verin bence. 🙄
nasıl bu kadar hızlı düşebiliyor ?
Hocam normal değil bence 🙂

Kervankran

Üyecik
İsterseniz bir müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edin. 50 günde düşmemesi lazım. Bir de ağır kullanım da yok, garantiye göndermek istediğinizi ve Bi kontrolden/lazerden geçmesini istediğinizi belirtin ve size kod versinler garantiye verin bence. 🙄

Hocam normal değil bence 🙂
Vatandan almıştım da gidip göstermeli miyim ya da garantilik bir durum var mı ?

Toprak Kokusu

Profesör
Vatandan almıştım da gidip göstermeli miyim ya da garantilik bir durum var mı ?
İki seçenek var, nasıl isterseniz
1) ya aldığınız yere gidin ve böyle bi kronik sorunla karşılaştım. Garantiye göndermek istiyorum daha 50 gün oldu.....
2) direkt müşteri hizmetlerini arayın ve yine sorunu belirtip direkt kargo kodu mu artık neyse onu alıp kendiniz gönderin.
Ben a70 kullanıyorum. Hoparlörde sesim karşıya gitmiyormus, aldığım bayiyi hiç işe karıştırmadan direkt kargoladim İstanbula (kod alıp). Bu şekil daha basit bence

<Burak>

Asistan
Şaka bu arada Samsung'ta öyle bi gösterge yok. Helal olsun İphone'a da güveniyor demekki kendine.

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Nde
Abiler öncelikle forumda varsa fazladan açtıysam konuyu kusuruma bakmayın.Hepinize iyi geceler dilerim. Bir sorum olacaktı. Telefonu alalı bi 50 gün oldu. İphone 8 kullanıyorum. Maksimum pil kapasitem bugün yüzde 99 a indi. Yani sürekli oyun oynayan birisi değilim arada bi giriyorum. Telefon ekran saatim 4 saat civarı. Bana çok erken 99a indi gibi geliyor. Neden bu kadar kısa bir sürede iniş yaptı maksimum pil kapasitem ?
Nereden bakıyoruz bu maksimum pile

Webhead

Dekan
1840 mAh bataryadan söz ediyorsun hacım 1 günü tabiki 1 günü çıkaramaz çünkü batarya kapasitesi yetersiz ama performansına lafım yok

Son düzenleme:

Erenist2020

Profesör
Yazılımdan kaynaklı olabilir.Yedek alıp Dfu mod ile itunesdan son sürüme güncelle.Sorun devam ederse servise gönder.

Kervankran

Üyecik
İki seçenek var, nasıl isterseniz
1) ya aldığınız yere gidin ve böyle bi kronik sorunla karşılaştım. Garantiye göndermek istiyorum daha 50 gün oldu.....
2) direkt müşteri hizmetlerini arayın ve yine sorunu belirtip direkt kargo kodu mu artık neyse onu alıp kendiniz gönderin.
Ben a70 kullanıyorum. Hoparlörde sesim karşıya gitmiyormus, aldığım bayiyi hiç işe karıştırmadan direkt kargoladim İstanbula (kod alıp). Bu şekil daha basit bence
Dediğiniz gibi yarın bi arayım

Yazılımdan kaynaklı olabilir.Yedek alıp Dfu mod ile itunesdan son sürüme güncelle.Sorun devam ederse servise gönder.
Şuan ios 13.6 da kullanıyorum

1840 mAh bataryadan söz ediyorsun hacım 1 günü tabi çünkü batarya kapasitesi yetersiz ama performansına lafım yok
Batarya 50 günde max kapasiteyi nasıl düşürür onu anlamıyorum

atladığın bir durum var lityum iom batarya ısılardan etkileniyor...
Etkileniyor da 50 günde max kapasitenin düşmesi mantıklı mı sizce ben ilk defa ios kullanıyorum. Yani çok iyi bilmiyorum

Son mesajlar