Maksimum 999 tl ye ders çalışmak için bilgisayar önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Ogzhn_1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
-Ders çalışmak için dizüstü bilgisayar alacağım video ve film rahat izleyebileceğim, internette rahatça dolaşabileceğim, arada film ,oyun, müzik lerden yararlanabileceğim ekranı çok küçük olmayan bilgisayar alacağım yardımcı olurmusunuz alırken nelere dikkat edeyim
Bütçe :999 tl bu fiyata uzun süre bulamazsam mecbur attırırım fiyatı
2 hafta içinde almam lazım

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Dolar olmuş 3.30 ve sen 999tl yi aşmıcak bir bilgisayarda celeron işlemciyi beğenmiyorsun inş cnm ya

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bunu kullaniyorum. Kapasite buyuk sorun. Ssd olmasi ve hafif olmasi buyuk avantaj, pili de guzel gidiyor. Ama kapasite cok dusuk. Windows guncellemesi bile yapilamiyor, o derece yanı.
Simdi geleyim iyi habere; m2ssd alinip kapasiteyi artirabiliyorsun. Bunun icin slot var bilgisayarda.
Sd kart destegi var ama o sadece belge vs yedeklemek icin. Programlari da oraya kurabiliyorsun.
Su anda windowsta 2 gb bos yer var bende. 32lik sd kart takili, bir tek chrome yuklu c surucusunde.
Tablet gibi dusunmek lazim. Pcyi acana kadar bu hazir hale geliveriyor, boot oldukca hizli ssdden dolayi.
Su an 1.000 lira seviyesinde. Fiyatini haketmiyor zira yurtdisinda su anda 150 dolara bulmak mümkün. Ben 780e almistim