Maksimum 5000 Tl Bütçeyle Hangi Telefon Almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar 5000 tl maksimum bütçe ile batarya ve kamerası iyi telefon önerir misiniz ? Özellikle gece çekiminden memnun kalacağım bir telefon olmalı. S10e güzel lakin bataryası sık kulanımda günün ortasında bitecek gibi. P30 önerisi vardı ve video performansı çok kötü.Benim için bataryası bluetooth,nfc,mobil veri v.s her şey açık oyun oynamak dahil sabah 7 den akşam 12 ye kadar rahat rahat çıkartacak ve ileridede performansı aynı şekilde devam edebilecek olan,özellikle gece çekimi de güzel olan hangi telefonu önerebilirsiniz ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Kısaca her özelliği iyi olan bir telefon istiyorsunuz :) Ya biraz daha çıkıp S10 almanızı öneririm ya da gece performansı rakiplerine göre daha geride olan ama performansı ve bataryası ile öne çıkan Mi 9T Pro öneririm. Biraz daha beklerseniz Xiaomi Mi Note 10 tanıtılacak. OIS destekli kamerası sayesinde video çekimlerinde sıkıntı yaratmayacağı gibi devasal bir batarya ile geliyor.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Kısaca her özelliği iyi olan bir telefon istiyorsunuz :) Ya biraz daha çıkıp S10 almanızı öneririm ya da gece performansı rakiplerine göre daha geride olan ama performansı ve bataryası ile öne çıkan Mi 9T Pro öneririm. Biraz daha beklerseniz Xiaomi Mi Note 10 tanıtılacak. OIS destekli kamerası sayesinde video çekimlerinde sıkıntı yaratmayacağı gibi devasal bir batarya ile geliyor.
Biraz öyle gibi durmuş :) Note 10 u daha yeni duydum ama gerçekten güzel duruyor. 5 sene dayanmışım 1-2 ay hayli dayanırım :) Teşekkürler yorumunuz için.İnşallah güzel fiyatlarla girer.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar 5000 tl maksimum bütçe ile batarya ve kamerası iyi telefon önerir misiniz ? Özellikle gece çekiminden memnun kalacağım bir telefon olmalı. S10e güzel lakin bataryası sık kulanımda günün ortasında bitecek gibi. P30 önerisi vardı ve video performansı çok kötü.Benim için bataryası bluetooth,nfc,mobil veri v.s her şey açık oyun oynamak dahil sabah 7 den akşam 12 ye kadar rahat rahat çıkartacak ve ileridede performansı aynı şekilde devam edebilecek olan,özellikle gece çekimi de güzel olan hangi telefonu önerebilirsiniz ?
Bütçenizi artırıp Galaxy S10 almanızı tavsiye ederim.

Fg1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
mi 9t pro 3500 tl civarı fiyat performans bakımından alınacak bir cihaz tek eksi yanı sar değerleri biraz yüksek

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bütçenizi artırıp Galaxy S10 almanızı tavsiye ederim.
Şuan note 4 kullanıyorum.Telefon 1 yılda performansı göz göre göre düşürdüler.Aynı şekilde s8 kullanan arkadaşımda 1 senede eski performansının yanından bile geçmiyor artık dedi.Hani note 10 6.ooo tl olsa belki alayım derdim ama bataryası gün içinde dayanmayacak telefonlara o paralar vermek bana saçma geliyor. s10+ batarya konusunda iyi sayılır ama onunda fiyatı en düşük 7000 tl ciharında.Hani, ona o parayı vermek bana çok koyar.Benim telefonumdaki olan özelliği kaldıran Samsunga ben asla güvenmiyorum.Hani belki 11.11 de s10+ 4500 tl olursa bir hitimal düşünebilir.O derece soğuttular kendilerinden.

mi 9t pro 3500 tl civarı fiyat performans bakımından alınacak bir cihaz tek eksi yanı sar değerleri biraz yüksek
Video çekimi malesef vasat.Bu vasat dediğim aynı markanın 2500 tl lik note 8 prosu ile kıyaslamamda diyorum.Ses kaliteside yine redmi note 8 den kötü.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Video çekimi malesef vasat.Bu vasat dediğim aynı markanın 2500 tl lik note 8 prosu ile kıyaslamamda diyorum.Ses kaliteside yine redmi note 8 den kötü.
Ben de tam tersi olarak biliyorum mi 9t nin video çekimi redmi note 8 pro'dan daha iyi ve ses konusunda da mi 9t daha iyi
Tabi ben karşılaştırma videolarından gördüğüm kadarıyla bu kanıya vardım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse ya bence Mi Note 10 bekleyin gerçekten güzel bir cihaz geliyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Garanti benim için önemli değil dersen Yurtdışı cihazı Oneplus 7T veya 7T pro alabilirsin 3800-5000 TL fiyatları var şuan. TURAN GSM Tekno mehmet vb güvenilir satıcılardan alabilirsin. IMEI garantisi veriyorlar en kötü 1500 TL verip kayıt bile ettirsen donanım ve tarz olarak en yeni telefonlar ile yarışır.
258 GB hafıza 8 GB RAM Snapdragon 855+ 90 Hz amoled ekran güzel kamerak flan telefon güzel.