Maksimum 200 liraya kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ses yüksekliğine önem veren birisiyim. Bir kaç gün önce gayet mutlu bir şekilde trendyoldan cx 200 street ii sipariş etmiştim fakat son anda mikrofon olmaması sebebi ile iptal ettim. Kulaklık tavsiyenizi acil olarak bekliyorum. Zira bu aralar kulaklıksızım. Ses yüksekliği ve kalitesi, mümkünse uzun ömürlü olması benim için önemli unsurlar. Teşekkürler

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaşlar ses yüksekliğine önem veren birisiyim. Bir kaç gün önce gayet mutlu bir şekilde trendyoldan cx 200 street ii sipariş etmiştim fakat son anda mikrofon olmaması sebebi ile iptal ettim. Kulaklık tavsiyenizi acil olarak bekliyorum. Zira bu aralar kulaklıksızım. Ses yüksekliği ve kalitesi, mümkünse uzun ömürlü olması benim için önemli unsurlar. Teşekkürler
130 daha koy JBL T500TB al veya 80-90 daha koy JBL T460TB al

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

3 sene kullandım sesi çok iyi ve dayanıklı bir kulaklık. Ses yüksekliği olarak gayet güzel, en dıştaki katmanı kulaklıktan çıkarınca (kulağınıza zarar vermesin diye sesi yumuşatmak için yapılmış olan kısım, ama yükses ses seven kişiler olarak çoğumuz bunu kafaya takmayız :D) kafanızın içinde konser veriliyor resmen :)

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
130 daha koy JBL T500TB al veya 80-90 daha koy JBL T460TB al
O kadar vermem mümkün değil. Maks çıkabileceğim 210 falan olur.

Aradığın her şey bu kulaklıkta mevcut, kendimde kullanmıştım.

Bunu gördüm de yorum bulamadım kulaklık hakkında garip bir şekilde. Detay verebilir misiniz?

3 sene kullandım sesi çok iyi ve dayanıklı bir kulaklık. Ses yüksekliği olarak gayet güzel, en dıştaki katmanı kulaklıktan çıkarınca (kulağınıza zarar vermesin diye sesi yumuşatmak için yapılmış olan kısım, ama yükses ses seven kişiler olarak çoğumuz bunu kafaya takmayız :D) kafanızın içinde konser veriliyor resmen :)
LG maalesef ön yargılı olduğum bir marka, daha önce dilimi yaktığı için. Araştıracağım yine de teşekkürler :)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sennhesier cx275s... Başka kulaklığa bakma !

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aslında bunu alacaktım ama detaylı bir araştırmadan sonra fiyatına değmediği yorumlarıno çok gördüm.
O fiyata değen en iyi kulaklık buna emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bir kulaklık istiyorsunuz bass ağırlıklı net ses ?

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O fiyata değen en iyi kulaklık buna emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bir kulaklık istiyorsunuz bass ağırlıklı net ses ?
Genel olarak bir tercihim yok. Sesleri met duymak istiyorum. Bazı kulaklıklarda olan basstan dolayı diğer seslerin bastırılması olayından nefret ediyorum. Daha önce mi markasının bir kulaklığını kullanmıştım sesi çok iyiydi fakat jaktan kırdım kulaklığı, yaptıracak yer de bulamadım kaldı öyle. Benim için önemli olan yüksek sese rağmen kalitenin düşmemesi. Aldığım kulaklıkta ses yeterli olmadığı için ek uygulama yüklemek zorunda olmak istemiyorum. Ve elbette basslar da tatmin edici olmalı. Araştırdığım kadarı ile arkadaşın önerdiği sony'e yakın gibiyim şuan.

Mikrofon kalitesi de önemli bu arada. Kulaklığımı sık sık oyun oynarken chat için kullanıyorum çünkü.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ses yüksekliği kısmında insandan insana değişir durum bana gayet yeterli geliyor bazense kısıyorum zaten sesleri çok net alıştıkdan sonra bassları çok güzel geliyor 400tl'ye falan çıkabiliyorsanız elimde sadece kutusu açık Sony mdr xb70ap var arkadaşın önerdiği kulaklığın çok daha üstü.

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ses yüksekliği kısmında insandan insana değişir durum bana gayet yeterli geliyor bazense kısıyorum zaten sesleri çok net alıştıkdan sonra bassları çok güzel geliyor 400tl'ye falan çıkabiliyorsanız elimde sadece kutusu açık Sony mdr xb70ap var arkadaşın önerdiği kulaklığın çok daha üstü.
O fiyatları görme şansım imkansız. Maks 210 220ye çıkabilirim. Bu bile zorluyor beni.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
MDR XB50 AP- Sony
Bass kulaklığı orda yazdığı gibi ve bu söz lafta kalmıyor. Ses seviyeside oldukça yüksek. Sizinle kulaklık konusunda kriterlerimiz aynı olduğu için anlayabiliyorum. Ses yüksekliğine ben de çok önem veriyorum ve bunun yanında kaliteli seste arıyorum. Bu kulaklık her türlü beklentimi karşıladı benim, sizinde öyle olacağına eminim. Almanızı öneririm. Marka olarakta zaten kafanızda bir kuşku olacağını sanmıyorum, Sony kalitesi. Ayrıca bass kulaklığı diyince aklınıza sadece dubstep yabancı parçalarda memnuniyet gelmesin. Ben genel olarak rap, arabesk, dubstep vs güzel bulduğum her şarkıyı dinleyen biriyim. Dediğim gibi gayet memnunum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sennhesier'ın 200tl'lik kulaklığı Sony mdr 70'den güzel hem ses netliği hem bass derinliği olarak Sony asla kullanmam artık bassları çok yapay derinlik yok 40ohm kulaklık telefonun kalitesiz falan demeyin 600ohm'luk ses kartı ile test ettim gerçekten rezalet tabi net ses duymamış insanlara net gelebilir orasına karışmıyorum.

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
MDR XB50 AP- Sony
Bass kulaklığı orda yazdığı gibi ve bu söz lafta kalmıyor. Ses seviyeside oldukça yüksek. Sizinle kulaklık konusunda kriterlerimiz aynı olduğu için anlayabiliyorum. Ses yüksekliğine ben de çok önem veriyorum ve bunun yanında kaliteli seste arıyorum. Bu kulaklık her türlü beklentimi karşıladı benim, sizinde öyle olacağına eminim. Almanızı öneririm. Marka olarakta zaten kafanızda bir kuşku olacağını sanmıyorum, Sony kalitesi. Ayrıca bass kulaklığı diyince aklınıza sadece dubstep yabancı parçalarda memnuniyet gelmesin. Ben genel olarak rap, arabesk, dubstep vs güzel bulduğum her şarkıyı dinleyen biriyim. Dediğim gibi gayet memnunum.
Sennhesier'ın 200tl'lik kulaklığı Sony mdr 70'den güzel hem ses netliği hem bass derinliği olarak Sony asla kullanmam artık bassları çok yapay derinlik yok 40ohm kulaklık telefonun kalitesiz falan demeyin 600ohm'luk ses kartı ile test ettim gerçekten rezalet tabi net ses duymamış insanlara net gelebilir orasına karışmıyorum.
Tercihimi Sony'den yana yaptım. Her ikinize de çok teşekkürler. Umarım pişman olmam. Allah utandırmasın diyelim artık. 2 güne elime geçer kulaklık, ilk izlenimlerimi aktarırım.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hayırlı olsun, pişman olacağınızı düşünmüyorum umarım öyle olur. Konuya yazarsınız, takipteyim.

Reaksiyon puanı
892
whch500

carleybatteries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı olsun, pişman olacağınızı düşünmüyorum umarım öyle olur. Konuya yazarsınız, takipteyim.
Hayırlı olsun artık bende merak ediyorum yorumlarınızı.
Kulaklık bugün elime geçti. Basslar cidden çok çok iyi. Bass arayan bir insan olmamama rağmen aşırı tatmin edici. Beklediğimden daha iyi bir ses ile karşılaştım. Ses yüksekliği beklediğimin bir tık altında ama yine de çok yüksek ses veriyor. İdareten mumisodan aldığım kulaklıktan sonra konserde gibi hissediyorum kendimi. Beklentimin bir tık altında olmasının sebebi de benim aşırı yüksek ses tutkunu olmam olabilir tabi. Türkçe yabancı bass odaklı vokal(?) odaklı bir çok şarkı ile denedim kulaklığı hiçbir cızırtı vs işitmedim. Ayarlarla oynamadığımı da belirtmem gerekir herhalde. Kulaklıkla ilgili tek olumsuz yorumum büyüklüğü olabilir, cidden iri bir kulaklık. Ama rahatsız etmiyor en azından şimdilik. Verdiğim paradan pişman olmadım kesinlikle alacaklara öneririm. Çok detay bilen biri değilim, şuana kadar böyle pahalı bir kulaklık da kullanmamıştım hiç açıkçası kıyaslama yapamam o yüzden. Ama benim aradığım her şeyi kesinlikle karşıladı şuanda, bir de uzun ömürlü olursa tadından yenmez.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bass derinliği veya sahne genişliğini bilmediğiniz için güzel gelebilir sennhesier deneseydiniz nasıl gelirdi kim bilir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Xiaomi hybrid pro

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kulaklık bugün elime geçti. Basslar cidden çok çok iyi. Bass arayan bir insan olmamama rağmen aşırı tatmin edici. Beklediğimden daha iyi bir ses ile karşılaştım. Ses yüksekliği beklediğimin bir tık altında ama yine de çok yüksek ses veriyor. İdareten mumisodan aldığım kulaklıktan sonra konserde gibi hissediyorum kendimi. Beklentimin bir tık altında olmasının sebebi de benim aşırı yüksek ses tutkunu olmam olabilir tabi. Türkçe yabancı bass odaklı vokal(?) odaklı bir çok şarkı ile denedim kulaklığı hiçbir cızırtı vs işitmedim. Ayarlarla oynamadığımı da belirtmem gerekir herhalde. Kulaklıkla ilgili tek olumsuz yorumum büyüklüğü olabilir, cidden iri bir kulaklık. Ama rahatsız etmiyor en azından şimdilik. Verdiğim paradan pişman olmadım kesinlikle alacaklara öneririm. Çok detay bilen biri değilim, şuana kadar böyle pahalı bir kulaklık da kullanmamıştım hiç açıkçası kıyaslama yapamam o yüzden. Ama benim aradığım her şeyi kesinlikle karşıladı şuanda, bir de uzun ömürlü olursa tadından yenmez.
Hayırlı olsun tekrardan, beğenmenize sevindim.

FeeLTheFeaR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sennheiser Cx 275s kullanıyorum. Çok memnunum, ses kalitesi ve bas çok çok iyi. Tavsiye ediyorum.