Maks 400tl oyuncu kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Arkadaşlar kulaküstü maksimum 400tl oyuncu kulaklığı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
7.1 değil sanırım 7.1 olmasın bir avantajı var mı onuda bilmiyorum ama sanki bu model biraz eski geldi bana

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Arctis 1
Asus Tuf H3
GamePower Kiruza
Gxt 414

Şuan bunlara bakıyorum yüksek ihtimal Arctis 1 veya tuf h3 alacağım

Muhammed Tarık

Asistan
Reaksiyon puanı
52

AEGON07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geldiğinde yorumlar mısın?
Kargo bugün 4 gibi geldi. 1 saat kadar müzik dinledim yaklaşık 4 saat kadar da valorant oynadım. Önceki kulaklığım hyperx cloud core, ses bakımından oldukça güçlü bir kulaklık. Ben ses açısından kalitesini beğendim çok fazla kötü yorum var az ses geliyor gibi, bilgisayarın sesi 60 70 civarında kullanıyorum ses yeterince yüksek fazlası uzun kullanımda baş ağrıtır zaten. Oyunlarda üzücek bir kulaklık değil müzik olarak da idare eder diyebilirim. Önceki kulaklığım deriydi ve fazla terletiyodu 4 saat kadar kafamdan çıkarmadım ve eski kulaklığım kadar terletmedi. Rahatlık olarak da idare eder hafif bi kulaklık. Sağlamlık olarak şimdi bişey söyleyemem ama kulaklığın boyuna astığında dönmesini sağlayan kısım sanki biraz sağlam değilmiş gibi geldi ilerde ne olur bilemiyorum. 4 saat valorant oynarken aynı zamanda discord üzerinden arkadaşlarımla konuşuyordum ve microfon kaliteside güzel sesim netti. Gamepower kirazu alıcaktım arctis 1 almasaydım ama bunu seçerek doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum inşallah uzun kullanımda üzmez kısacası tavsiye ederim.