Maks. 2700 Tl Telefon

Bu konuyu okuyanlar

Üşendim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba 2700 Tl Bütçemiz Var Kardeşime Telefon Almak İstiyorum Bana Telefon Önerirmisiniz. DİP NOT 2-3 Yıl Kullanacak.
- Genellikle Oyun Oynanıcak (Pubg Mobile, Modern Combat 5, Asphalt 9) Vb.
-Şarjının Gün Boyunca İdare Etmesi Gerek (Yani 5.30 Saat Yada Daha Fazla Kullanmalı)
- En Az 64 Gb Olmalı
-Ve 128 GB Mikro Sd Kart Desteği Olmalı Minimum

-Parmak İzi Okuyucusu Olursa Ve Çift Arka Kamera Olursa Sevinirim

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Ön kamera düşük işik dişinda mükemmel bir cihaz olan V30+ öneririm.

Üşendim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
V30 Plus'ın Ön Kamerası Kötü Diye Biliyorum

Üşendim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üstteki arkadaş kullanıyor ön kamera biraz kötü evet ama gcam yükleyerek iş görür hale gelir onun dışında çok iyi cihaz
Tamamdır Bi Araştırıcağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başka Bir Öneriniz Varmı?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Yani siz bilirsiniz alternatifleri bildiğim kadarıyla xiaomi pocophone f1 ve honorplay ama v30plus bu cihazlardan daha iyi pek çok yönden

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Anladım Peki Honor 10 Hakkında Nasıl Düşünüyorsunuz

Salla çöp :) xiaomi mi8 var meizu 16th var ve ayrıca az çıkarsanız lg g7 var benim listem bu ayrıca honor 10'dan yüksekler ama kesinlikle honor10 o fiyata alınmaz

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Honor monor çöp
Lg v30+

LoN3Ly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dostum casper via a3+ öneririm şuanda 2500 2600 tl civarı ve gayet de iyi bir telefon istediğin tüm özellikleri mevcut ve 6 gb ram i var en güzeli

SalihArslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim şahsi görüşüm v30 müzik dinlemek için süper ama dediğiniz oyun özellikleri için çok iyi bulmuyorum. Sonuçta unutmayın ki LG de kronik sorunlar var. Özellikle şu hayalet ekran çok moral bozucu olabiliyor. Ve bildiğim kadarı ile teknik servisi ve garantisi bu noktada çok sıkıntı çıkarıyor. Ben sizin yerinizde olsam xiaomi veya bu tarf f/p ürünlerine bir bakardım. Mi8 bana daha mantıklı geliyor bu noktada yada garip gelecek ama Nokia 8 2100 TL ye kadar neredeyse bulunabiliyor trendyol da falan hemde 835 işlemci kullanıyor. Karar senin dostum. Umarım seçimin seni memnun eder.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Benim şahsi görüşüm v30 müzik dinlemek için süper ama dediğiniz oyun özellikleri için çok iyi bulmuyorum. Sonuçta unutmayın ki LG de kronik sorunlar var. Özellikle şu hayalet ekran çok moral bozucu olabiliyor. Ve bildiğim kadarı ile teknik servisi ve garantisi bu noktada çok sıkıntı çıkarıyor. Ben sizin yerinizde olsam xiaomi veya bu tarf f/p ürünlerine bir bakardım. Mi8 bana daha mantıklı geliyor bu noktada yada garip gelecek ama Nokia 8 2100 TL ye kadar neredeyse bulunabiliyor trendyol da falan hemde 835 işlemci kullanıyor. Karar senin dostum. Umarım seçimin seni memnun eder.
Biz bıktık,sen ve senin gibi düşünen insanlar bikmadı.Kardeş telefonu kullaniyor musun HAYİR , neden yorum yapiyorsun ? Ben kullaniyorum adamin istedigi tüm özellikler bu telefonda var Oyunsa oyun en kralı, Şarj süresi muadillerini tokatlar, arka kamerasi mükemmel tek ön kamerasi dişinda eksiği yok. Ama tutturmuşsunuz yok kronik sorunu var yok bu var...Bmw hatali arac yapiyor bundan sonra hatali mi yapicak ?
Samsung Note 7 güm güm patladı.Bundan sonraki Note seriside patlayacak anlamına mı geliyor ?
Yorum yaparken daha detaylı yazın.Sağdan soldan boş bilgilerler kirletmeyin forumu yeter.

emre_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Birçok forumda Nokia 8'de ghost screen olduğuna dair yorumla karşılaştım.İyi araştırmakta fayda var.

LoN3Ly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
f1 alacağıma şahsen m8 64 gb alırım daha iyi malzeme olarak daha kaliteli aşağı yukarıda aynı fiyat + mi 8 i türkiye garantisi ile satanlarda var

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,167
Arkadaşlar Merhaba 2700 Tl Bütçemiz Var Kardeşime Telefon Almak İstiyorum Bana Telefon Önerirmisiniz. DİP NOT 2-3 Yıl Kullanacak.
- Genellikle Oyun Oynanıcak (Pubg Mobile, Modern Combat 5, Asphalt 9) Vb.
-Şarjının Gün Boyunca İdare Etmesi Gerek (Yani 5.30 Saat Yada Daha Fazla Kullanmalı)
- En Az 64 Gb Olmalı
-Ve 128 GB Mikro Sd Kart Desteği Olmalı Minimum

-Parmak İzi Okuyucusu Olursa Ve Çift Arka Kamera Olursa Sevinirim

LG V30+ almanızı tavsiye ederim, ön kamera düşük ışıkta rakiplerinden biraz geride kalabiliyor ama gün ışığında oldukça güzel kareler yakalamak mümkün. Arka kamerası başarılı çekimler yapabiliyor, burada cihazı kullanan arkadaşlarımız var dilerseniz aklınıza takılan soruları kendilerine de sorabilirsiniz :)

Üşendim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Tavsiyeleriniz İçin Teşekkürler. V30+ Yerine Mate 20 Lite Almamı İstedi. Hoşuna Gitmiş Mate 20 Lite Nasıl Sizce?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Mi8 öneririm.Snapdragon 845 ile olan performansı ile tam bir f/p ürünü.

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Xiaomi mi8 tam size göre telefondur. Tavsiye ederim.

Son mesajlar