Makamına 12 bin TL'lik tuvalet yaptıran müdür bu defa da Atatürk fotoğrafına perde yaptırdı

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu geçtiğimiz yılı şubat ayında Türkiye gündemine, makamına yaptırdığı 12 bin TL'lik tuvalet ile gelmişti. Bir yıl sonra müdür Ülkü Uslu yine gündemde. Ancak bu defa Atatürk'e yaptığı saygısızlıkla. Uslu’nun pencerenin önüne yerleştirdiği Atatürk tablosunun hemen üzerinde stor perde yaptırdığı ve güneşten korunmak için bu perdeyi kullandığı ortaya çıktı.

makamina-12-bin-tl-lik-tuvalet-yaptiran-mudur-bu-defa-da-ataturk-fotografina-perde-yaptirdi_deb5a.jpg

"Makam odam küçük, pratik bir çözüm buldum. Makam odası yeterince büyük değil. Makam masam da pencerenin önüne denk gelince, ben de Atatürk tablosunu boş pencere çerçevelerinden birine yerleştirmeyi uygun buldum. Hiçbir art niyetim, başka maksadım yoktur ve olamaz da. Kimi art niyetli çevrelerin düşündüğü biri değilim ben. Atatürk’ün üzerine neden perde çekeyim ki? Art niyetli olsam, WhatsApp’taki profil fotolarımda da aynı görüntüyü paylaşmam. Oralarda aynı Atatürklü görüntüm var."

Özel tuvalet için 12 bin TL ödemişti

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında gündeme gelen Habertrak'ın haberine göre; personelle aynı tuvaleti kullanmak istemeyen Tekirdağ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu, depreme dayanıksız olduğu için tahliye kararı verilen hizmet binasındaki makam odasını böldürerek içine 12 bin TL’lik tuvalet yaptırmıştı. Uslu'nun bu hamlesi sosyal medyada da büyük tepki toplamıştı.

perde.jpg

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Haberde gene bir ÇARPITMA var sanki. Fotoda efsane açıdan çekilip kırpılmış :)

Orası komple cam zaten. Atatürk resmide cama asılmış. Stor perde boydan boya var orada.

1613303704165.png

Son düzenleme:

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Valla yalanlarına yetişemez olduk..
Masasının arkasında pencere olduğu halde yine de Atatürk portresini astırmış, pencereyi iptal etmiş.
Evet sıradaki sallamasyon gelsin..

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Ne yani bu haber sitesi Sakarya Hendek ilçesinin yerel gazetesi mi ?
Orda kurulduysa oranın adını vermişlerdir.
Ben Akyazı ilçesinde yaşıyorum akyazi.net haber sitesi var yerel haber de paylaşıyor gündemden haber de. Kimse zorlamıyor sadece yerel haber yapacaksınız diye.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Orda kurulduysa oranın adını vermişlerdir.
Ben Akyazı ilçesinde yaşıyorum akyazi.net haber sitesi var yerel haber de paylaşıyor gündemden haber de. Kimse zorlamıyor sadece yerel haber yapacaksınız diye.

Habersitesinin künyesinde KahramanMaraş diyor ? Ayrıca yerel gazetede olabilirdi ama adı bana ilginç geldi sadece. Ve bu sitede hep bu tarz haberler var.

1613308907319.png

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Habersitesinin künyesinde KahramanMaraş diyor ? Ayrıca yerel gazetede olabilirdi ama adı bana ilginç geldi sadece. Ve bu sitede hep bu tarz haberler var.

Ekli dosyayı görüntüle 139478
Yerini bilmem ben Hendek isminin dediğiniz gibi "hendek kurduk herkesi düşürüyoruz içine" olmadığını anlatmak için dedim. Belki memleketi adamın o ismi koydu.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Atatürk düşmanımısın sen Parazit ?
Niye beğenemedin mi? ?
abd güzellemelerini MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e nispet edip paylaşıyorsun da, inanıyorsun da bize mi inanmıyorsun ..! Biz ecdadımıza ve milletimize vatanımıza bağlıyız, sizin gibi abd gözlüğünden bakmıyoruz olaylara, gönülden bağlıyız biz tüm İslam ve Türk devletlerine ve Aziz Kurucularına...

Asıl sendeki bu dini değerler ve İslam karşıtlığının ya da daha doğrusu İslam ve din alerjisinin nedeni nedir, sen onu de önce...

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Dini değerler üzerinden Atatürk'e ağır hakaret eden insanlarda beyin olmadığına ve cahil olduklarına eminim. Ben de Müslümanım ama Atatürk'e saygım sonsuz.