Mail adresim ve ismimle bir yere üye oldum.. Ama nasıl üyeliğimi sileceğim bilmiyorm?

Bu konuyu okuyanlar

alenaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyi günler öncelikle, herkese merhaba .. Ben bir siteye üye oldum. Ama üye olurken çok düşünmeden ani verilen bir kararla üyeliğimi gerçekleştirdim. . İsmi çekiletto gibi bir şey.. E postam ve ismimle üye oldum.. siteye giriyorm.. Hesap silme gibi bir bölümü yok.. Aslında çok sıkıntı etmedim normalde ama bir gün Google da kendi adımı aratınca ilk olarak bu sitenin çıktığını gördüm.. Hayır bir de çekiliş sitesi ;l Ve hiçbir şey yapamıyorum şu an.. Ne yapacağımı da bilmiyorum ;l yardımcı olursanız çook sevinirim.. Çünkü ciddi manada zor durumdayım ;l

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
İyi günler öncelikle, herkese merhaba .. Ben bir siteye üye oldum. Ama üye olurken çok düşünmeden ani verilen bir kararla üyeliğimi gerçekleştirdim. . İsmi çekiletto gibi bir şey.. E postam ve ismimle üye oldum.. siteye giriyorm.. Hesap silme gibi bir bölümü yok.. Aslında çok sıkıntı etmedim normalde ama bir gün Google da kendi adımı aratınca ilk olarak bu sitenin çıktığını gördüm.. Hayır bir de çekiliş sitesi ;l Ve hiçbir şey yapamıyorum şu an.. Ne yapacağımı da bilmiyorum ;l yardımcı olursanız çook sevinirim.. Çünkü ciddi manada zor durumdayım ;l
Bundan sonra önce kontrol etme amacıyla temp mail ile hesap açarsınız artık

alenaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bundan sonra önce kontrol etme amacıyla temp mail ile hesap açarsınız artık
Evet öyle yapıyorm artık.. ;l ama 2 yıl önce falan olduğundan bu kadar bilinçli değildim snrm ;l pkei bir yolu yok mudur bunu silmemin ;l

alenaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mail adresleri vardı..mail atmaya çalıştım.. Mail gönderilemiyor hatası aldım. ;l sonra instagram hesaplarından yazdım cevap verdiler ilgilenicz gibisinden.. 3-4 gün bir geri dönüş yapılmadı. Tekrar yazdm.. Görüldü attılar ;llll
Moderatörleri ile iletişime geçin
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyide ismini googleda aratınca ilk o site çıkmasından şikayetçi. E posta silinince hesap silinmeyeceğinden aynı durum devam eder.
Bende öyle düşünmüştüm işte ;l gerçekten çok sinirimi bozuyor şu olay 2-3 haftadır.. Bir çözüme de ulaşamadım ;l

Tryfare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
sitenin ismi nedir,eğer modlar ilgilenmiyorsa illaki destek bölümü vardır ordan ulaşmaya çalışın

alenaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyide ismini googleda aratınca ilk o site çıkmasından şikayetçi. E posta silinince hesap silinmeyeceğinden aynı durum devam eder.
Bende öyle düşünmüştüm işte ;l gerçekten çok sinirimi bozuyor şu olay 2-3 haftadır.. Bir çözüme de ulaşamadım ;l

Çekiletto olması lazım
sitenin ismi nedir,eğer modlar ilgilenmiyorsa illaki destek bölümü vardır ordan ulaşmaya çalışın

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Siteye verdiğiniz hesap bilgileri güncelleniyorsa İsim soy isim kullanıcı adı mail ne varsa baştan aşağı karalama yapın, profil resmini silin.

alenaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hesap silme bağlantısı yok ise size yalnızca sitenin moderatörleri yardım edebilir.
Dediğim gibi onlar da geri dönüş yapmadı... ;l

Siteye verdiğiniz hesap bilgileri güncelleniyorsa İsim soy isim kullanıcı adı mail ne varsa baştan aşağı karalama yapın, profil resmini silin.
Güncelleniyor denebilir.. Mesela mail adresimdeki profil fotoğrafımı değiştirince, oradaki profil fotoğrafı da değişiyor..

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Bazı isteler; isteğe bağlı bir şekilde, hesap silmiyorlar. Bunu kayıt olurken 'Üyelik Sözleşmesi'nde yazıyorlar. Sitenin desteği ile iletişime geçin.

Bu gibi durumlarda kalmamak için geçici e-mail veren, servisler var. Arama motorunda aratıp bulabilirsiniz.

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96

Güncelleniyor denebilir.. Mesela mail adresimdeki profil fotoğrafımı değiştirince, oradaki profil fotoğrafı da değişiyor..
O vakit yeni mail hesabı açıp herhangi bir tane kendi isminiz olmadan, hesabı ona aktarıp isim soy ismi de sallayın bitsin gitsin. Google da kalır ama sizle alakası olduğunu kim bilebilir artık?

Son mesajlar