Mahkeme Tecavuzu İzleyecek

alicia

Doçent
Mahkeme tecavüz davasında sonuca varmak için görünütülere bakacak.

Eski nişanlısını başkasıyla sevişirken yakaladığı için tecavüz eden ve bunu kameraya çeken zanlının davasına devam edildi

Kendisini terk eden ve bir başkasıyla sevişirken yakaladığı eski nişanlısı Elif A.’yı bıçak zoruyla kaçırıp tecavüz eden ve bu sahneleri cep telefonuna kaydedip internetle yaymakla tehdit eden Mustafa K.T.’nin yargılanmasına devam edildi.

Antalya 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Elif A. eski nişanlısıyla ilgili şikayetinden vazgeçtiğini belirten bir yazı gönderdi.

Mahkeme, genç kızın şikayetinden vazgeçtiğine dair dilekçesini dosyaya koyup, savcılık tarafından el konulan Mustafa K.T.’nin cep telefonundan CD’ye aktarılmış görüntüleri izlemek istedi ancak sırada bekleyen duruşmaları dikkate alarak bu işlemi cuma gününe erteledi.


KAYNAK:pOSTA GAZETESİ
 
Film gibi desenize.Yeşilçam filmlerindede böyle olurdu nuri abi tehtit ederdi nude resimlerini dağıtırım ulen diye :)
 

tugbagaleri

Profesör
goruntulerı ızlemek için mahkemeye katılım formu karaborsa satılıp komsu ıllerden akın akın kompele grupları olusturulabilinir gereken yapılmasının ve onlemlerın alınması ıcn imza kampanyası baslatmalıyız yok adlı mercılerımız sekkteye ugraya bılırler lutfen bu maılı gereklı gereksız tum ınsanlıga gonderın yoksa basınıza cok pıs ısler gelmesi isten bile degil bak benden solemesi... :D :D :D
 
Üst