[MAGİSK] Energized Protection (Virüs, Torrent engelleyici)

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Bu modül cihazınızın host dosyalarını değiştirir ve reklam, virüslerden korumayı amaçlar. Basit bir şekilde anlatacağım, anlamadığınız yer olur ise sorun.

Modülü Magisk Manager içerisinden bulabilirsiniz. buna ek olarak magisk ayarlarından sistemsiz host u etkinleştirin ve Terminal emülatör veya termux u google play üzerinden indirin. Bu işlemler bittikten sonra yeniden başlatın ve terminal emülatör ü açın.

su Root iznini onaylayın!

ep -m Menü açılacak.

6 Buradan Tercihinizi seçin. Bu benim Tavsiyem olan yani 6 (internete bağlı olmalısınız)

y Onay veriyoruz .

Eğer tercihinizi sonradan değiştirmek isterseniz "ep -m" sonrada "c" yaparak temizleyin.

Açılan Menüde zaten seçim yapabileceğiniz bütün modlar yer alıyor.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Torrenti seven ben bunu beğenmedi. :D

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Bu modül cihazınızın host dosyalarını değiştirir ve reklam, virüslerden korumayı amaçlar. Basit bir şekilde anlatacağım, anlamadığınız yer olur ise sorun.

Modülü Magisk Manager içerisinden bulabilirsiniz. buna ek olarak magisk ayarlarından sistemsiz host u etkinleştirin ve Terminal emülatör veya termux u google play üzerinden indirin. Bu işlemler bittikten sonra yeniden başlatın ve terminal emülatör ü açın.

su Root iznini onaylayın!

ep -m Menü açılacak.

6 Buradan Tercihinizi seçin. Bu benim Tavsiyem olan yani 6 (internete bağlı olmalısınız)

y Onay veriyoruz .

Eğer tercihinizi sonradan değiştirmek isterseniz "ep -m" sonrada "c" yaparak temizleyin.

Açılan Menüde zaten seçim yapabileceğiniz bütün modlar yer alıyor.
Güzel yöntem,bende bir ara telefonuma Magisk yüklesem iyi olacak.