Haber Maden şehitleriyle ilgili önerge, AKP ve MHP tarafından reddedildi

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İktidar kendi önergemizi getirecez demişti zaten.

Muhalefet ön almak için apar topar bir önerge sunmuş kendince. İktidar kanadıda bunu red edip kendi önergelsini getirecek 1-2 gün içerisinde...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
İktidar kendi önergemizi getirecez demişti zaten.

Muhalefet ön almak için apar topar bir önerge sunmuş kendince. İktidar kanadıda bunu red edip kendi önergelsini getirecek 1-2 gün içerisinde...
Senin bu mesajla niyetin muhalefet atak yapsada ben akpciyim arkadaş oluyor rengini anladık bundan sonra sığ muhalefet diyip boş yapma al sana önerge al sana atak.

Kendi önergesi tek başına olduğu için doğru olmuyor dikta bir önerge oluyor kendi çalıp kendi oynuyor hesabı.

Senin niyette zihniyette tamamen belli oldu artık

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Senin bu mesajla niyetin muhalefet atak yapsada ben akpciyim arkadaş oluyor rengini anladık bundan sonra sığ muhalefet diyip boş yapma al sana önerge al sana atak.

Kendi önergesi tek başına olduğu için doğru olmuyor dikta bir önerge oluyor kendi çalıp kendi oynuyor hesabı.

Senin niyette zihniyette tamamen belli oldu artık

Laa oğlum siyaset bilmiyorsunuz şu saçma sapan konuşmalarınız yok mu... ( Aynı tip şu kekleme haberleri yemekten bıkmadınız gitti.)

Son 20 yılda bana AKP'nin hiç muhalef önergesi kabul ettiğini gördün mü ? Onu geçtim AKP'den önce ki 50 yıla bak siyaseten muhalefetin önerileri kabul edilmez zaten.

AKP'nin kendi çoğunlu var 301 vekili var kendi önerisini getirip kendi istediğini geçirtin meclisten. Öbür türlü yasayı kanunu veya önergeyi AKP geçirir ama muhalefet çıkar biz getirdik bakın bizim sayemizde çıktı diye övünür... Veya muhalefet çoğu zaman üzüm yemek için değil bağcı dövmek için uçuk maddeler ister önergelerde hükümet bunları karşılayamayacağı için kendi maddelerini getirir önergede.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Laa oğlum siyaset bilmiyorsunuz şu saçma sapan konuşmalarınız yok mu... ( Aynı tip şu kekleme haberleri yemekten bıkmadınız gitti.)

Son 20 yılda bana AKP'nin hiç muhalef önergesi kabul ettiğini gördün mü ? Onu geçtim AKP'den önce ki 50 yıla bak siyaseten muhalefetin önerileri kabul edilmez zaten.

AKP'nin kendi çoğunlu var 301 vekili var kendi önerisini getirip kendi istediğini geçirtin meclisten. Öbür türlü yasayı kanunu veya önergeyi AKP geçirir ama muhalefet çıkar biz getirdik bakın bizim sayemizde çıktı diye övünür... Veya muhalefet çoğu zaman üzüm yemek için değil bağcı dövmek için uçuk maddeler ister önergelerde hükümet bunları karşılayamayacağı için kendi maddelerini getirir önergede.
Ciddi diyorum konu harici senin telefon marka model ne

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ciddi diyorum konu harici senin telefon marka model ne

Ben telefon ile ego kasacak ergenlik yaşlarını çoktan geçtim artık... Derdin bu mu gerçekten ? Cahil dayılar gibi derdin telefon mu gerçekten ?

Siyaseti gram bilmeyip biliyormuş gibi sallıyorsunuz benim lafım ona...

Bana söylesene AKP muhalefetin getirdiği neyi kabul etmiş ki bunu kabul etsin?

Bunu bilmeden siyaseten çok büyük olay olmuş gibi sunup algı kasmaya çalışıyorsunuz. AKP neden meclisin 5. partisi İYİ partinin önergesini kabul etsin ki 1-2 gün sonra kendi hazırlar onu geçirir...

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Ben telefon ile ego kasacak ergenlik yaşlarını çoktan geçtim artık... Derdin bu mu gerçekten ? Cahil dayılar gibi derdin telefon mu gerçekten ?

Bunu bilmeden siyaseten çok büyük olay olmuş gibi sunup algı kasmaya çalışıyorsunuz. AKP neden meclisin 5. partisi İYİ partinin önergesini kabul etsin ki 1-2 gün sonra kendi hazırlar onu geçirir...
Yok ciddi diyorum laf vurmak için sormadım harici sordum samimiyetle ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Senin bildiğin siyasetide biliyoruz.Tükürdüğünü yalama,cinayet davasını satma,Maden ocaklarında önlem almama gibi olumsuzluklara imza atanları ölümüne savunma senin bildiğini zannettiğin siyaset.Böyle siyaset yerin dibine girsin.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Senin bildiğin siyasetide biliyoruz.

Siz siyaseti keşke devlet millet için yapıldığını bilebilseniz... Ülkenin çıkarının namusunun şerefinin paradan önemli olduğunu anlayabilseniz.

Çocukça ezber cümleler yazarak siyaset olmuyor.

Not: Maden ocağında önlem alınması gerekirken almayan varsa cezasını çeksin banane ben onu neden savunayım !

Not2: Bartın'ı haritada gösteremeyecek adamlar gelmiş burada ne anlatıyor. Konuları çapıtmak derdin sadece. Sen bunları dert etme ve körlemesine KK'yi savunmana bak sadece...

Son mesajlar