MacOS İSO dosyası var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nikos35TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Casper Nirvana C300 Model bilgisayarıma MacOS işletim sistemi kurmak istiyorum ancak doğru, dürüst bir İSO dosyası bulamadım. Bilen varsa Link verebilir mi?

tezcanalaca

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Onu bulabileceğin en son yerdesin sanırım :( Ama Nirvana güzel model. neden kurmak istiyorsunki?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
drive.google.com/file/d/142XWZE2hYiQ3KGxa2qmYeGe5j5tgDoEo/view
Buradan indirebilirsin

EmreDur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kurdum ilk 1-2 ay güzel de sonra sınırlanmış gibi hissediyorsun. Windows programlarını bul vb. Bir de donanım desteklemiyor bazen mesela Wi-Fi kartımı desteklemiyordu Wi-Fi dongle aldım. Bir de USB portlarından birini tanıtamadım.

Nikos35TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Onu bulabileceğin en son yerdesin sanırım :( Ama Nirvana güzel model. neden kurmak istiyorsunki?
Windows 10 Çok saçma bir hal almaya başladı. Windows 7 güncellemeleri bitti. Windows 8'in hali ortada zaten. Kendim I Mac aldım, Daha fazla avantaj sunuyor.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Forumumuzda yasal olmayan konular hakkında bilgi paylaşımı yapılması yasaktır!

12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...