Macbooktan anlayanlar bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

cixcocuk53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar macbook alacağım 2.el çocuk macbookun serviste olduğu yurt dışından alınıp türkçe yazılım attırdığını 400 tl ye söyledi pek inanamadım böyle bir şey varmıdır ?

cixcocuk53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben xcode program yazmak amacıyla alacağımda Dediki yurtdışından aldık ürünü şuan serviste yabancıydı türkçe yapmak için yazılım arttırdık 400 tl ye dedi

cixcocuk53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macbook şarj aleti orjinalmiş batarya 8 saat gidiyormuş 2.4 ghz core 2 duo işlemci 8 gb ram 256 mb ekran kartı 320m gt 500 tl ye alacağım sizce edermi ?

muffins

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
açıkçası ikinci el, almak ne kadar güvenilir bilinmez. çok sıkıntı bence a-dan z-ye kadar bir ton sorun yaşayabilirsin. örnek şarj kablosu sağlam mı, garantisi var mı, diyelim ki satın aldık, gereken durumda satıcıya ulaşabilecekmiyiz? Açıkçası bu çok önemli olmayabilir ilk bakışta, ancak yine de kolayca ulaşabileceğimiz bir satıcıdan satın almak daha güvenilir olmaz mı? alacak kadar bütçe müsaitse biraz daha bekleyin.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
2. El Pupa gibi outlet mağazalardan alın derim şu an biz de ürün özeliklerine sözde olduğu gibi yorum yapmamız yanlış olur bu tür bir cihaz normal pc ve laptoplardan farklı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Ayrıca o ne yazılımıymış öyle 400 tl ilk defa duydum

cixcocuk53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki sizde bu özelliklerde bir ürünün ortalama fiyatı nedir ?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar macbook alacağım 2.el çocuk macbookun serviste olduğu yurt dışından alınıp türkçe yazılım attırdığını 400 tl ye söyledi pek inanamadım böyle bir şey varmıdır ?

Sorduğunuz soruya cevap vereyim ben, MacBook’larda türkçe’leştirmek için yazılım atma diye bir şey yoktur. Dil bölümünden türkçe’yi seçersiniz ve türkçe olarak kullanmaya başlarsınız. Eğer mümkünse diğer arkadaşların da dediği gibi 2. El almayın. Alacaksanız da yakın çevrenizden veya güvenilir yerlerden alın. Böyle her MacBook satan kişiden MacBook almak aldığınıza pişman ettirebilir.

Son mesajlar