macbook pro ve cs go

yeni nesil 13" i5 - 2.3 ghz -8gb ram macbook pro aldım. Cs go oynanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Doğancan Uslu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba:

yeni nesil 13" i5 - 2.3 ghz -8gb ram - intel iris plus graphics 640 1536 mb macbook pro aldım.
Cs go oynamak istiyorum bi sorun olur mu?

cevaplarsanız sevinirim

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Macbook bir oyun bilgisayarı değildir. Isınma yapar ve cihazın ömrünü azaltır bu da. Üstelik düzgün performans alamazsın. Oyun benchmark'larında işletim sistemlerine göre FPS karşılaştırmasında macOS'un ne yerde olduğunu araştır.
Windows > Linux > macOS
Windows,150 var sayalım,
Linux 120FPS
macOS ise 80FPS verecektir aşağı yukarı aynı donanım üzerinde. Biz Linux kullanıcılarına bile Win10 tavsiye ediyoruz ciddi oyun sistemi için. macOS bir oyuncu için son tavsiye edeceğim işletim sistemi olacaktır.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Macbook bir oyun bilgisayarı değildir. Isınma yapar ve cihazın ömrünü azaltır bu da. Üstelik düzgün performans alamazsın. Oyun benchmark'larında işletim sistemlerine göre FPS karşılaştırmasında macOS'un ne yerde olduğunu araştır.
Windows > Linux > macOS
Windows,150 var sayalım,
Linux 120FPS
macOS ise 80FPS verecektir aşağı yukarı aynı donanım üzerinde. Biz Linux kullanıcılarına bile Win10 tavsiye ediyoruz ciddi oyun sistemi için. macOS bir oyuncu için son tavsiye edeceğim işletim sistemi olacaktır.

resmen yazacaklarımı benden önce yazmış tebrikler :)

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ama sanal olarak macbook'una windows işletim sistemi kurup oynayabilirsin.Günlük kullanımda macOS üzerinden devam edersin oyun oynadığında windows profilini kullanırsın.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama sanal olarak macbook'una windows işletim sistemi kurup oynayabilirsin.Günlük kullanımda macOS üzerinden devam edersin oyun oynadığında windows profilini kullanırsın.
--- Gönderi Güncellendi ---