Macbook Pro Retina mı ? iMac 5k mı ?

Hangi cihaz ?

• MacBook Pro Retina

• iMac 5k

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Orhan Karalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
macbook-pro-13-select-hero-201505
imac-27-retina-selection-hero-201510

Merhaba,

Yakın zamanda bu iki cihazdan birini almayı düşünüyorum. İki cihaz da benzer konfigürasyon seçimi yapılacak dolayısıyla hemen hemen aynı fiyata gelecekler. İki cihazında benim için birer artısı var. Macbook'un artısı taşınabilir olması. iMac' in ise o muhteşem 5k ekranı. Cihazı mobil uygulama geliştirme ve ufak tefek video edit işlemleri için kullanmayı düşünüyorum. Açıkcası Macbook un taşınabilirliği daha cazip geliyor ancak birini alıp daha sonra diğeri için pişmanlık duymak istemiyorum. Cihazlarla bir deneyimi olanlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Ömer Ergün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
macbook-pro-13-select-hero-201505
imac-27-retina-selection-hero-201510

Merhaba,

Yakın zamanda bu iki cihazdan birini almayı düşünüyorum. İki cihaz da benzer konfigürasyon seçimi yapılacak dolayısıyla hemen hemen aynı fiyata gelecekler. İki cihazında benim için birer artısı var. Macbook'un artısı taşınabilir olması. iMac' in ise o muhteşem 5k ekranı. Cihazı mobil uygulama geliştirme ve ufak tefek video edit işlemleri için kullanmayı düşünüyorum. Açıkcası Macbook un taşınabilirliği daha cazip geliyor ancak birini alıp daha sonra diğeri için pişmanlık duymak istemiyorum. Cihazlarla bir deneyimi olanlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle ikisinden birini aldığında pişmanlık duyucağını sanmam ancak dizüstü kategoride masaüstüne göre Apple'ın daha bir stabilite artısı olduğunu düşünüyorum. Apple Store'dan aldığın herhangi bir ürünü 14 gün içinde bir şey beyan etmeden faturası ile birlikte iade edebiliyorsun. İstersen git bir Macbook Pro al 1 hafta kullan deneyimle. İzlenimlerine göre ne yapacağına karar verirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence iMac al o 5K ekran harika bir şey.

Tunç Özer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacım eğer bilgisayar hep bir yerde sabit kalıcaksa imac , sürekli bir yerlere taşınıcaksa pro al derim . Ama benim tercihim macbook pro olur . Çünkü 13" te 2560x1600 çözünürlük var beni doyurur

Orhan Karalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkür ederim tercihim macbooktan yana oldu :)