Yardım Macbook M1 Pro vs MacBook Air M2

Bu konuyu okuyanlar

serdarkahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üniversite Öğrencisi kullanımı için hangisi?

Macbook M1 Pro vs MacBook Air M2 16gb RAM

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,789
Pil ömründe hemen hemen aynılar, oyun kısmımda M2 daha iyi. Kasası M2'nin daha iyi ve dayanıklı. Aynı oyunları oyunları yaklaşık %8-11 daha yüksek FPS'de çalıştırabilir M2. 130 gram daha hafif ayrıca.

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Üniversite Öğrencisi kullanımı için hangisi?

Macbook M1 Pro vs MacBook Air M2 16gb RAM
Biraz konu dışı olacak ama ben senin yerinde olsam
hemde üniversite öğrencisisin macbook apple nin hiçbir dizüstü pc sini almam dell,asus gibi fiyat perfomas markalar var .biraz araştırırsan rahat bulursun istediğin pc yi ama yinde sen bilirsin.
bu arada applenın antifanı değlim apple her ürünü çok daha pahalıya satıyo kazıkçcı bir firma tm yazılımda vb bazı konularda iyi lakin yazılımı iyi olsada dahi ürünlerini çok pahalıya satıyor.
tabi yok sen maddi durumum çok iyi diyorsan istediğni alırsın karışmam. yukarda yazdıklarım orta durmlu ve durmu olayanlar için söyledim

Son düzenleme:

serdarkahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil ömründe hemen hemen aynılar, oyun kısmımda M2 daha iyi. Kasası M2'nin daha iyi ve dayanıklı. Aynı oyunları oyunları yaklaşık %8-11 daha yüksek FPS'de çalıştırabilir M2. 130 gram daha hafif ayrıca.
oyun oynadığımdan değil ama, aktif soğutmalı pro nasıl fansız air dan oyun performansında daha kötü olabiliyor ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz konu dışı olacak ama ben senin yerinde olsam
hemde üniversite öğrencisisin macbook apple nin hiçbir dizüstü pc sini almam dell,asus gibi fiyat perfomas markalar var .biraz araştırırsan rahat bulursun istediğin pc yi ama yinde sen bilirsin.
bu arada applenın antifanı değlim apple her ürünü çok daha pahalıya satıyo kazıkçcı bir firma tm yazılımda vb bazı konularda iyi lakin yazılımı iyi olsada dahi ürünlerini çok pahalıya satıyor.
tabi yok sen maddi durumum çok iyi diyorsan istediğni alırsın karışmam. yukarda yazdıklarım orta durmlu ve durmu olayanlar için söyledim
MacBook Pro M1 Pro'nun windows tarafındaki muadilleri sayılabilecek Dell XPS 15, Lenovo Thinkpad X1, ASUS Zenbook, Microsoft Surface, HP EliteBook vs. modellerin fiyatları apple dan daha yüksek

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
PT isimli alışveriş sitesinde apple ürünlerinde yıl boyu öğrenci indirimi var. Şu an m1 MacBook Air 17,500 TL, M2 24,000 TL'den başlıyor. m2 ihtiyacım olmadığı için o modele bakmadım ama 17,500 liraya m1 MacBook Air şu an rakipsiz. Harika bir dizüstü bilgisayar. hafif ve pil ömrü uzun. 15 gün önce aldım. Daha önce hamallık yapıyormuşum.

serdarkahraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PT isimli alışveriş sitesinde apple ürünlerinde yıl boyu öğrenci indirimi var. Şu an m1 MacBook Air 17,500 TL, M2 24,000 TL'den başlıyor. m2 ihtiyacım olmadığı için o modele bakmadım ama 17,500 liraya m1 MacBook Air şu an rakipsiz. Harika bir dizüstü bilgisayar. hafif ve pil ömrü uzun. 15 gün önce aldım. Daha önce hamallık yapıyormuşum.
öğrencilik durumunu ne şekilde kanıtlamanı istiyorlar?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
öğrencilik durumunu ne şekilde kanıtlamanı istiyorlar?

E devletten aldigin e-ogrenci belgesini sisteme yukluyorsun satin alma islemi sirasinda. Hangisini alirsan al 16GB RAM'den asagi dusme derim muhakkak. Eger fana ihtiyacin yoksa, oyun oynamayacaksa - agir render almayacaksan M2 Air daha iyi olur.