Soru Macbook air M1 de olmazsa olmaz uygulamalar

Bu konuyu okuyanlar

Hanvip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Macbook air M1 aldım ve zamanımı güzel işlere harcamak istiyorum Macbook da olmazsa olmaz yararlı uygulamalar nelerdir grafik uygulamaları gibi ücretsiz?

Endless Astronauts

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
36
Macbook air M1 aldım ve zamanımı güzel işlere harcamak istiyorum Macbook da olmazsa olmaz yararlı uygulamalar nelerdir grafik uygulamaları gibi ücretsiz?
Öncelikle iMovie uygulaması Mac'te hazır bulunur Mac kullanan biri olarak söyleyebilirim ki muhteşem bir edit programı. Ve photoshop edit vs. için Adobe Creative Cloud satın alabilirsiniz. Satın almasanız bile zaten ücretsiz bir üyelik sunuyor. Ve ücretsiz üyelik uygulamaları da muhteşem. Adobe Fresco çizim uygulaması, iOS ve iPadOS için Adobe Areo Arttırılmış Gerçeklik uygulaması, Adobe Premiere rush iOS için video edit uygulaması ve ücretsiz Adobe fontlar. Bu yetmezse Premium satın almayı düşünebilirsiniz. Eğer Apple Music aboneliğiniz yoksa Spotify da Maclerde inanılmaz stabil çalışıyor. Eğer eğlence için Macinizde kodlamayla fln uğraşmak isterseniz ücretsiz Sublimine Text var. Eğer yazılımcıysanız işinizi görmeyebilir. Fakat eğlence için temel kodlar yazacaksınız Sublimine Text tam sizlik. İnternetden RAR zip dosyaları indirirseniz onları açmak için tamamen ücretsiz The Unarchiver-i indirebilirsiniz. Şimdi ise diyelim ki uygulamaları açmak için kısayollar atamak istiyorsunuz. Mesela WhatsApp’ı açmak için ALT + W, Spotify’ı açmak için ALT + S ya da Chrome’u açmak için ALT + C kısayol tuşunu kullanmak şeklinde düşünebilirsiniz. Bunun için Thor uygulaması tamamen ücretsiz. Torrent kullanıyorsanız ? Transmission da ücretsiz. Macten instagram kullanmak için Fleume de ücretsiz. Umarım size yardımcı olmuşumdur.