Macbook air farklar─▒ ­čÖĆ­čĆ╗

Bu konuyu okuyanlar

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Merhaba ben ├╝niversite ├Â─črencisiyim bu uzaktan e─čitim durumlar─▒ndan dolay─▒ bir bilgisayara ihtiyac─▒m var ve macbook air almaya karar verdim yaln─▒z 2020 modelinin T├╝rkiyeye gelmesini bekleyecek vaktim yok 2017 modelini uygun fiyatlara bulabiliyorum ama akl─▒m 2018 ve 2019da retina ekranda sat─▒┼č sitelerinde de 2018-2019 diye bi ayr─▒m olmad─▒─č─▒ndan bulmakta zorlan─▒yorum bana bu konuda yard─▒mc─▒ olabilir misiniz ├Â─črenci oldu─čumdan da en uygun fiyatl─▒ olan─▒na mecburum 2019lar─▒ 8200 gibi bi fiyata buldum 2018in daha uygun olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum bilen varsa ve yard─▒mc─▒ olursa ┼čimdiden te┼čekk├╝r ederim ­čśŐ

hakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
22 Temmuz 2013
Reaksiyon puan─▒
109
Puanlar─▒
43
Fiyat konusunda bilgim yok. Ancak donan─▒m a├ž─▒s─▒ndan 2017 ve ├Âncesinden uzak durun.

Kadir Ortakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
29 A─čustos 2019
Reaksiyon puan─▒
171
Puanlar─▒
43
peki 2018 modeli 2019dan nas─▒l ay─▒rt edebilirim ?
Macbook Air 2018'in model tan─▒t─▒c─▒ numaras─▒; MacBookAir8,1 bu numara 2019 modellerde ise; MacBookAir8,2. Yani alaca─č─▒n ki┼čiye bunu dan─▒┼čarak ├Â─črenebilirsin.

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Macbook Air 2018'in model tan─▒t─▒c─▒ numaras─▒; MacBookAir8,1 bu numara 2019 modellerde ise; MacBookAir8,2. Yani alaca─č─▒n ki┼čiye bunu dan─▒┼čarak ├Â─črenebilirsin.
─░nternette bilindik sitelerden ├╝zerinden bakt─▒─č─▒mdan bulamad─▒m te┼čekk├╝r ederim yine de ikinci el olarak m─▒ bulabilirim

Kadir Ortakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
29 A─čustos 2019
Reaksiyon puan─▒
171
Puanlar─▒
43
─░nternette bilindik sitelerden ├╝zerinden bakt─▒─č─▒mdan bulamad─▒m te┼čekk├╝r ederim yine de ikinci el olarak m─▒ bulabilirim
Cihazlar─▒ m─▒, yoksa bahsetti─čim model numaralar─▒n─▒ m─▒ bulamad─▒n?

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Cihazlar─▒ m─▒, yoksa bahsetti─čim model numaralar─▒n─▒ m─▒ bulamad─▒n?

model numaralar─▒ yazm─▒yor ya da ben bilemiyorum o da olabilir ya2017 model ├ž─▒k─▒yor ya da 2019 oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m

Kadir Ortakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
29 A─čustos 2019
Reaksiyon puan─▒
171
Puanlar─▒
43
model numaralar─▒ yazm─▒yor ya da ben bilemiyorum o da olabilir ya2017 model ├ž─▒k─▒yor ya da 2019 oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m
Ben ikinci el alaca─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin, sahibine sorabilesin diye model tan─▒t─▒c─▒ numaralar─▒n─▒ s├Âyledim, e─čer internette e-ticaret sitelerinden bak─▒yorsan ┼ču linkten par├ža numaralar─▒yla kontrol edebilirsin;

├ľrne─čin bu cihaz─▒n model numaras─▒ k─▒rm─▒z─▒yla ├žizdim;
Ekran Resmi 2020-04-11 16.57.36.png

Verdi─čim linkten kontrol etti─čimizde g├Âr├╝yoruz ki bu cihaz 2017 model bir Macbook Air;
Ekran Resmi 2020-04-11 16.58.56.png

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Ben ikinci el alaca─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin, sahibine sorabilesin diye model tan─▒t─▒c─▒ numaralar─▒n─▒ s├Âyledim, e─čer internette e-ticaret sitelerinden bak─▒yorsan ┼ču linkten par├ža numaralar─▒yla kontrol edebilirsin;

├ľrne─čin bu cihaz─▒n model numaras─▒ k─▒rm─▒z─▒yla ├žizdim;
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 92934

Verdi─čim linkten kontrol etti─čimizde g├Âr├╝yoruz ki bu cihaz 2017 model bir Macbook Air;
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 92935
├çok te┼čekk├╝r ederim yordum sizi. San─▒r─▒m internette hi├ž 2018 model yok piyasada kalmama ihtimali var m─▒?

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Rica ederim, ben de biraz bak─▒nd─▒m ama dedi─čin gibi yok. ─░kinci eline bak istersen.

ikinci el g├╝venebilece─čim bir yer biliyor musunuz hi├ž bilgim yok bu konuda. Ve bu att─▒─č─▒n─▒z 2017yi alsam yanl─▒┼č m─▒ yapm─▒┼č olurum

hakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
22 Temmuz 2013
Reaksiyon puan─▒
109
Puanlar─▒
43
2018'e kadar donan─▒mda ne yaz─▒k ki ├žok de─či┼čiklik yap─▒lmad─▒. Yani bir anlamda eski teknoloji. Bence almay─▒n.

Canselus

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
11 Nisan 2020
Reaksiyon puan─▒
0
Puanlar─▒
1
2018'e kadar donan─▒mda ne yaz─▒k ki ├žok de─či┼čiklik yap─▒lmad─▒. Yani bir anlamda eski teknoloji. Bence almay─▒n.

asl─▒nda donanmadan ├žok fiyat a├ž─▒s─▒ndan d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m oyun falan oynam─▒yorum bi ├Â─črenci i├žin ├Âzellikler laz─▒m bana b├Âyle basit bi kullanmayada 2019a 8 bin vermek istemiyorum a├ž─▒k├žas─▒

Mstygt

├ľ─črenci
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
25
Puanlar─▒
8
asl─▒nda donanmadan ├žok fiyat a├ž─▒s─▒ndan d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m oyun falan oynam─▒yorum bi ├Â─črenci i├žin ├Âzellikler laz─▒m bana b├Âyle basit bi kullanmayada 2019a 8 bin vermek istemiyorum a├ž─▒k├žas─▒
Ben de ├Â─črenciyim ayn─▒ mant─▒kla laptop alm─▒┼čt─▒m ama ek olarak performansa dayal─▒ bir laptoptu.┼×imdi okul bitti─či i├žin satmaya karar verdim.Gunluk i┼člerin d─▒┼č─▒nda oyun ve i┼č i├žin de kullanabilirsin.─░lgilenirsen bana yazabilirsin. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ilion-gaming-notebook-bc017nt-802182974/detay

hakaya

Asistan
Kat─▒l─▒m
22 Temmuz 2013
Reaksiyon puan─▒
109
Puanlar─▒
43

Anl─▒yorum. Fiyatlar hepimizin derdi ve sat─▒n almada belki pek ├žo─čumuz i├žin en ├Ânemli kriter.

├ťst