Macbook air 2016 ders çalışıp video izlemek için yeterlimi? 6-7 yıl kullanılabilinir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Alpercan Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
7 yıldır samsung laptop kullanıyorum artık windowstanda bıktım, ben sonuçta programcı da değilim, macbook air almayı düşünüyorum , ders çalışıp, ofis programları kullanıp, internetten dizi-film izlemek için ve arada cs:go oynamak için yeterlimidir? ve en azından 6-7 yıl kullanabilirmiyim? Yani macbook air almayı kafaya koydum sadece kafamda bu soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.

Ömer Wolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ofis uygulamaları, video vb. şeyler için tamamıyla uygun. CS:GO da ise pek emin değilim fakat videoları mevcut.

Berke 7856

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
7 yıldır samsung laptop kullanıyorum artık windowstanda bıktım, ben sonuçta programcı da değilim, macbook air almayı düşünüyorum , ders çalışıp, ofis programları kullanıp, internetten dizi-film izlemek için ve arada cs:go oynamak için yeterlimidir? ve en azından 6-7 yıl kullanabilirmiyim? Yani macbook air almayı kafaya koydum sadece kafamda bu soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.
Çok rahat gider

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272

Çok ağır oyunlar oynamayacağın sürece bence başarılı olur Mac asılına bakarsan ben de sıkıldım.Windowsdan mac işlevsellik ve stabilite açısından da başarılı bir ürün.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
en azından kendini tost makinası sanmıyor...