Maaşa Zam :) !! Komik yaa

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Profesör
Emektar
Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış:​

-Terbiyesiz adam ,yeter artık! –Adam “Aman bayan ne oldu ki?” – “Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be!”​

– Adam “Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugün aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak.”​

-Kadın “İyi de be Adam , Taksim’den Şişli’ye gelene kadar maaşına zam mı geldi? “​

burns206

Profesör
ya otobusler para kazanicaz diye milletin dinini imanini gevretiyo.
gerci bazilari da cidden sirf kalabalik diye otobusu tercih ediyo . :p
valla yasli genc hepsi kucak kucakaga gidiyo gordukca agzim acik kaliyo. valla korkuyorum bazen ne tuhaf insanlar var diye :D
otobus sirketleri de hakli kalabalik olmayinca benzin masrafi artiyo ,sirf bu yuzden binenler gelmiyo hasilat hepten dusuyo :p
millet dindar takiliyo ama para icin milleti kucak kucaga gitmeye mecbur birakiyolar :D

hakan1987

Asistan
[video=youtube_share;CjxKo5HEb8Q]http://youtu.be/CjxKo5HEb8Q[/video]

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::laugh::laugh::laugh:

erenberk

Rektör
Emektar
Yazıyı okuyunca bir anı geldi aklıma. Geçen sene bir gün sabah çıktım evden okula gidiyorum bindim otobüse aradan biraz zaman geçti ve otobüs iyice dolmaya başladı. Ben de ayakta duruyorum ha bire yeni yolcu binip duruyor. Tam önümde de 25-30 yaşlarında bir kadın oturuyor, ben de hafiften yan duruyorum. Durağın birine yaklaşırken kadın birden dönüp bana çemkirmeye başladı, meğersem cebimdeki telefon kadının koluna dokunup duruyormuş ama hiç farkında bile değilim. Kadın bana otobüsün içinde yüksek sesle demediği bırakmadı. Diyorum bakın bayan cebimdeki telefon çarpmıştır ama beni dinleyen kim, konuşmaya devam ediyor. Millet döndü bana dik dik bakmaya başladı. Ben de öyle haksızlıklara falan hiç gelemem direk bastım cevabı. Dedim "Yok yere yaygara koparıyorsun, millet de gerçekten bir şey yaptım sanacak. Sen hiç aynada kendi tipine bir baktın mı, merak etme cebimdeki telefon koluna değdi diye hamile kalmazsın". Bu lafı duyduktan sonra kadın neye uğradığını şaşırdı. :D

spybot

Guru
Emektar
[video=youtube;LYmSipl5tHo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LYmSipl5tHo[/video]

Mai Nai

Guru
Emektar
Sanırım arkadaş siyahi :D

Hep kadınların mı başına gelecek, bizim arkadaş sabah işe giderken iki kadının sağlı sollu sıkıştırmasına maruz kalmış, adım atacak yer yok bende ne yapayım saldım kendimi diyordu :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar