M51'de güvenli klasör saçmalığı🤔

Güvenli klasör özelliğinin olmaması hakkında ne düşünüyorsun?

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

Rchive

Profesör
İlla gömülü gelmesine gerek yok. Size attığım link samsungun kendi güvenli klasörü
Neyse, artık umurumda değil. Anlamadınız galiba. LockMyPix, ZArchiver, Photo Hider, Secure Folder gibi alternatifler masaüstünde gözüküyor. Sorun da burada işte :) Bildirim panelinden gözükmesini engelliyorsun ve sonra da bildirim panelindeki "Güvenli Klasör" ayarını kapatıyorsun. Böylece bulunması zorlaşıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse, artık umurumda değil. Anlamadınız galiba. LockMyPix, ZArchiver, Photo Hider, Secure Folder gibi alternatifler masaüstünde gözüküyor. Sorun da burada işte :) Bildirim panelinden gözükmesini engelliyorsun ve sonra da bildirim panelindeki "Güvenli Klasör" ayarını kapatıyorsun. Böylece bulunması zorlaşıyor.
Edit: Gömülü olarak gelmese masaüstünde ve bildirim panelinde gözüküyor :)

yolcu35

Profesör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Gömülü olarak gelmese masaüstünde ve bildirim panelinde gözüküyor :)
Bildirim paneli düzenleme ayarlarından kaldırırsın, masaüstü ise ana sayfa menüsünden uygulamayı gizle dersin

Rchive

Profesör
Ama seni anlamış değilim uygulama gömülü gelmemesine mi sinir oldun yoksa yükleyince dediğşn yerlerde gözükmesine mi çözemedim
Senin modelin farklı :) Sende gömülü galiba :) M51 gibi iddialı bir cihazda bu özelliğin hazır gelmesi gerekiyor :) Evet, yükleyince dediğim yerlerde gözükmesine.

Salih Çakır

Öğrenci
Ben de m51 kullanıyorum ve aldığımda böyle bi özellik yoktu meyerse one uı core kullanıyomuş diyer modeller sadece one uı kullanıyo one uı core biraz özelliklerden kırpılmış hali yeni güncelleme geldi yurt dışında yaşayanlara güvenli klasör gelmiş fakak ben güncelledim bana gelmedi google play dan indirmeye çalıştım hata veriyo telefonun kendisinde olması lazım dediğim gibi güncelledim 2.0 dan 2.5 e güncellendi one uı core sürümüm bana gelmedi size geldimi yoksa benlik birşey mi bilemedim.

SDN Son Haberler