Soru M51 vs p40 lite vs mi note 10 lite

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

NitiniTek

Asistan
Sordum biraz daha bekleyecekmiş şimdilik herkese teşekkürler alacaği zaman o telefonlarda türkiyeye gelirse burda tekrar değerlendiririz herkese iyi günler dilerim

Ben Kaan Arlı abinin samimi bir insan olmasına dayanarak ciddi ciddi mesaj atıp App galleryli bir inceleme cihazı istedim.kardeşim sen küçük kanalsın olmaz demeye bile tenezzül etmedi.

Bakın ben kötülemek için konuşmuyorum App gallery uygulamasını indirdim telefonuma. Pubg mobile yok, call of duty Yok pubg mobile lite yok. Mortal kombat yok. Hepsinde apk indireceksiniz.ama yerli uygulama tarafı ciddi ilerleme kaydetmiş.

alpotter

Profesör
Ben Kaan Arlı abinin samimi bir insan olmasına dayanarak ciddi ciddi mesaj atıp App galleryli bir inceleme cihazı istedim.kardeşim sen küçük kanalsın olmaz demeye bile tenezzül etmedi.

Bakın ben kötülemek için konuşmuyorum App gallery uygulamasını indirdim telefonuma. Pubg mobile yok, call of duty Yok pubg mobile lite yok. Mortal kombat yok. Hepsinde apk indireceksiniz.ama yerli uygulama tarafı ciddi ilerleme kaydetmiş.
Ben de merak edip Appgalery yükledim, gerçekten birçok uygulama hala yok. Daha uzun süre geliştirilmesi lazım. P40 ailesinden bir cihaz almayı düşünen varsa sıkıntı çekebilir.