M31 kullananlar burda mı

Bu konuyu okuyanlar

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben m31 almak istiyorum 4 - 5 yıl kullanmak istiyorum kullanlar m31 in performansını anlatabilir mi ya da 2000 2700 tl bandındaki başka bir telefon önerebilir mi

Reaksiyon puanı
6,381
İlla ki kullanmak zorunda mıyız? Çünkü o parayı ona vermek yerine gerçekten orta segmentte Samsung Huawei gibi markalara yönelmeyin. çok fazla model çıkarttıkları için başta akıcı oluyor ama2. Senenin sonunda sizi sinir etmeye başlıyor. Özellikle son 5 yıldır falan 1 yılda çıkan model sayısı arttığı için amiral gemisi modeller hariç çıkarttıkları başka bir modeli umursamıyorlar. M31 alırsanız 4-5 yıl kullanamazsınız. Orta segmnt bir cihazın ömrü en fazla 3, bazı markaların (Xiaomi, Realme) ise 4 yıldır. Smasung'un en fazla 2 yıl falan. 5 yıl kullanıyorum dersiniz ama kullanamaz hale gelir.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Redmi note 8 al biraz daha para ekle pro modelini al.

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İllaki kullanmak zorunda değilsin kardeş. Ben sadece performansını merak ettiğimden böyle dedim. Ve cevabın için teşekkür ederim bana yazında dediğin markaların telefonlarından önerir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi note 8 al biraz daha para ekle pro modelini al.
Kardeş pro nun tasarımı pek bana göre değil açıkçası

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059

İllaki kullanmak zorunda değilsin kardeş. Ben sadece performansını merak ettiğimden böyle dedim. Ve cevabın için teşekkür ederim bana yazında dediğin markaların telefonlarından önerir misin

Kardeş pro nun tasarımı pek bana göre değil açıkçası
Normal al o zaman. Ben normal kullanıyorum. Şimdi İPhone 11 Pro Max ın tasarımını sevmeyip İPhone 6 almak saçmalık olur.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar ben m31 almak istiyorum 4 - 5 yıl kullanmak istiyorum kullanlar m31 in performansını anlatabilir mi ya da 2000 2700 tl bandındaki başka bir telefon önerebilir mi
M31 alırsan 2 yıla kalmadan sinir hastası olursun.Samsungun orta seviyede kaliteli tek cihazı A71 oda şuanda çok pahalı.Ben bu fiyatlarda batarya önemli ise Mi a3; batarya sorun değil diğer özellikleri çok iyi olsun diyorsan ikinci el S9 öneririm.

Reaksiyon puanı
6,381
Realme 6 öneririm:

Performansı çok yüksek bir cihaz 90Hz akıcı bir ekranı var, pek olmasa da Oppo'nun optimizasyonları ile güzel bir batarya performansı var, önümüzde ki 4 yıl stabil gidebilecek nadir orta segment cihazlardan biri. Sadece 4GB ram var içinde ama yetecektir.

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar a50 nasıl

Realme 6 öneririm:

Performansı çok yüksek bir cihaz 90Hz akıcı bir ekranı var, pek olmasa da Oppo'nun optimizasyonları ile güzel bir batarya performansı var, önümüzde ki 4 yıl stabil gidebilecek nadir orta segment cihazlardan biri. Sadece 4GB ram var içinde ama yetecektir.
Teşekkür ederim

M31 alırsan 2 yıla kalmadan sinir hastası olursun.Samsungun orta seviyede kaliteli tek cihazı A71 oda şuanda çok pahalı.Ben bu fiyatlarda batarya önemli ise Mi a3; batarya sorun değil diğer özellikleri çok iyi olsun diyorsan ikinci el S9 öneririm.
Teşekkür ederim

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Normal al o zaman. Ben normal kullanıyorum. Şimdi İPhone 11 Pro Max ın tasarımını sevmeyip İPhone 6 almak saçmalık olur.
Teşekkür ederim

Reaksiyon puanı
6,381
A71 orta seviyede kaliteli bir cihaz?

Yine mi a3 önermiş ? @(Evo)lution @AlteredTech

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Snapdragon 730,8gb ram,6,7 inç full HD plus ayna gibi ekran,64 MP arka kamera,32mp ön kamera,4500 mah batarya orta seviye bir cihazdan ne bekliyorsan var.Tek sıkıntı fiyatı.Bu cihazın ederi taş çatlasın 2800 veya 3000 TL dır.3600 TL A71 e verilmez.

Reaksiyon puanı
6,381
Snapdragon 730,8gb ram,6,7 inç full HD plus ayna gibi ekran,64 MP arka kamera,32mp ön kamera,4500 mah batarya orta seviye bir cihazdan ne bekliyorsan var.Tek sıkıntı fiyatı.Bu cihazın ederi taş çatlasın 2800 veya 3000 TL dır.3600 TL A71 e verilmez.
Tamam he. Özelliklere bakarak telefon önerisi yapılmaz. O cihaz ile ben yaklaşık 30 fotoğraf falan çekmiştim bir teknoloji mağazasında, yoğun ve yeterli ışık altında bile düzgün fotoğraf çekemiyor. Ön kamerası zaten ön kamera değil. 64 mp, 32 mp diye kamer iyi olmuyor. Mega-piksel iyi fotoğraf olmuyor. Video kalitesi, zaten yok, 1080p 60 kare videoda bile nesnelerin kenarlarını düzgün algılayamıyor, keskinlik, netlik yok. Süper amoled ekranı var ama verdiği beyazlar beyaz değil. Tamam amoled tabanlı ekranlarda beyazlar sarı maviye dönük olur ama bunun ekranını sadece doygunluk ve siyahlar. 4500 mAh batarya, 4500 MAh değil, batarya performansı 4500 mAh değil. Kamerası leş ötesi demiştim zaten. Tek sıkıntı fiyatmış, TAMAM.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Mi a3 önermemde tuhaf olan ne? Snapdragon 665 işlemci 720p HD plus amoled ekran,4030 mah batarya,saf android sırf saf android olduğu için alınabilir.Sen benim yazdıklarımı sorgulayacağına önce kendine bak.Bu zamanda Samsung almak mantıklı değil diyorsun,Samsungun ikinci eli kötü diyorsun millete ikinci eli hiç olmayan Oppo reno 3,Oneplus 7t öneriyorsun.Android ağır bir işletim sistemi diyorsun,3500 TL telefon önerisinde millete Oneplus 7t öneriyorsun.Oneplus 7t çok hızlı,Çok akıcı diyorsun Oneplus ios kullanıyorda bizim mi haberimiz yok.Yaptığın yorumlarda o kadar çok çelişki varki önce bı kendi yorumlarına bak sonra başkalarını eleştir.

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tamam he. Özelliklere bakarak telefon önerisi yapılmaz. O cihaz ile ben yaklaşık 30 fotoğraf falan çekmiştim bir teknoloji mağazasında, yoğun ve yeterli ışık altında bile düzgün fotoğraf çekemiyor. Ön kamerası zaten ön kamera değil. 64 mp, 32 mp diye kamer iyi olmuyor. Mega-piksel iyi fotoğraf olmuyor. Video kalitesi, zaten yok, 1080p 60 kare videoda bile nesnelerin kenarlarını düzgün algılayamıyor, keskinlik, netlik yok. Süper amoled ekranı var ama verdiği beyazlar beyaz değil. Tamam amoled tabanlı ekranlarda beyazlar sarı maviye dönük olur ama bunun ekranını sadece doygunluk ve siyahlar. 4500 mAh batarya, 4500 MAh değil, batarya performansı 4500 mAh değil. Kamerası leş ötesi demiştim zaten. Tek sıkıntı fiyatmış, TAMAM.
Kardeş hangi telefondan bahsettin

Reaksiyon puanı
6,381
Mi a3 önermemde tuhaf olan ne? Snapdragon 665 işlemci 720p HD plus amoled ekran,4030 mah batarya,saf android sırf saf android olduğu için alınabilir.Sen benim yazdıklarımı sorgulayacağına önce kendine bak.Bu zamanda Samsung almak mantıklı değil diyorsun,Samsungun ikinci eli kötü diyorsun millete ikinci eli hiç olmayan Oppo reno 3,Oneplus 7t öneriyorsun.Android ağır bir işletim sistemi diyorsun,3500 TL telefon önerisinde millete Oneplus 7t öneriyorsun.Oneplus 7t çok hızlı,Çok akıcı diyorsun Oneplus ios kullanıyorda bizim mi haberimiz yok.Yaptığın yorumlarda o kadar çok çelişki varki önce bı kendi yorumlarına bak sonra başkalarını eleştir.
@(Evo)lution @AlteredTech bunların doğruluk oranı 100/?

Kardeş hangi telefondan bahsettin
A71'den.

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler sakin

Arkadaşklar acaba redmi note 9s önerir misiniz

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hatırladığım kadarıyla 4 ay önce 1400TL olan Mi A3, şimdi 3000TL. Redmi Note 8 Pro varken Mi A3 kesinlikle alınmaz.
Mi a3 64gb 2600 tl 128 gb 2800 tl.Kaynak:Vatan Bilgisayar.Ben saf android olduğu için önerdim.Redmi note 8 pro güzel cihaz olsada akıcılıkda bir mi a3 değil.

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yeni nesil bir telefon almanı öneririm. M31 bence kalitesiz bir telefon.

720G olması ve tasarımının güzel olmsından dolayı şunu öneririm.

Mr Unlimited

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Redmi note 9s alınabilir ama 6gb ram 128gb hafıza olanını tavsiye ederim.6gb ram ile uzun kullanımda kafan rahat olur.
Sağolasın

Yeni nesil bir telefon almanı öneririm. M31 bence kalitesiz bir telefon.

720G olması ve tasarımının güzel olmsından dolayı şunu öneririm.
Sağolasın

Redmi note 9s alınabilir ama 6gb ram 128gb hafıza olanını tavsiye ederim.6gb ram ile uzun kullanımda kafan rahat olur.
4 gb ramli olanı alsam iyi olur mu ne kadar kullanabilirim

Redmi note 9s 4 gb ram olan ile redmi note 8 arasında bir fark var mı

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sağolasın

Sağolasın

4 gb ramli olanı alsam iyi olur mu ne kadar kullanabilirim

Redmi note 9s 4 gb ram olan ile redmi note 8 arasında bir fark var mı
Android işletim sistemi yüksek donanìm ve yüksek ram olursa uzun vadede memnun eder.6gb ramli olanı alman bence daha mantıklı.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
3000 TL bandına çıkabiliyorsan Oppo Reno 2z modeline yönelmeni öneririm.
Hem full ekran güzel tasarım ve 128 gb depolama 8 GB RAM.