M30s vs Redmi Note 8

Bu konuyu okuyanlar

kerem8214

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben telefon oyunlarını çok severim. PUBG,COD tarzı oyunlar oynayacağım. Ben telefon anlamam da hangisini almalıyım açık bir dille belirtirseniz çok iyi olur. Hangisi daha iyi?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ben telefon oyunlarını çok severim. PUBG,COD tarzı oyunlar oynayacağım. Ben telefon anlamam da hangisini almalıyım açık bir dille belirtirseniz çok iyi olur. Hangisi daha iyi?
İki cihazda üst düzey oyunlarda seni memnun etmez.Pugb ve o tarz oyunlar için pocophone F1, Meizu 16th öneririm.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Maksimum 2000
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim arkadaş m30s kullanıyor PUBG de falan hiç kasma falan olmuyo şarj da uzun gidiyor
Pugb kasma olmuyor diyorsun da Pugb yı hangi ayarda oynuyor? orta ayarlarda oynuyorsa sorun olmayabilir, ama yüksek ayarlarda işlemci kaldırmayabilir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
RN8 Pro o dediğin oyunları kasmadan yüksek ayarlarda rahatça oynatır. Performansı iyi bir telefon çünkü. Ancak 12nm işlemciden dolayı hafiften ısınabilir. Özellikle telefon şarjdayken oyun oynarsanız epey ısınır.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
RN8 Pro o dediğin oyunları kasmadan yüksek ayarlarda rahatça oynatır. Performansı iyi bir telefon çünkü. Ancak 12nm işlemciden dolayı hafiften ısınabilir. Özellikle telefon şarjdayken oyun oynarsanız epey ısınır.
Telefon şarjdayken oyun oynamak bı insanın yapacağı en saçma hareketlerden biri olur.Üst düzey oyunlarda Snapdragon benim daima favorim.Bu cihazı uzun süreli kullanmadım.Siz daha iyi bilirsiniz,ben kendi fikrimi söyledim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Telefon şarjdayken oyun oynamak bı insanın yapacağı en saçma hareketlerden biri olur.Üst düzey oyunlarda Snapdragon benim daima favorim.Bu cihazı uzun süreli kullanmadım.Siz daha iyi bilirsiniz,ben kendi fikrimi söyledim.
Snapdragon zaten Android kısmı için en iyi ve uyumlu işlemcileri üretiyor. Fakat kas gücü olarak RN8 Pro içerisindeki işlemci de iyi denilebilir. Snapdragon 730'dan daha iyi oyun performansı veriyor ama genele bakacak olursak ben S730 işlemcili bir telefon tercih ederim. O yüzden 9T kullanıyorum zaten.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Oyun oynarım demişsin bence meizu 16th tam senlik telefon