Soru M1 Macbook Air Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Merhaba SDN forum üyeleri ?,

Şu anki bilgisayarımı yakın zamanda satacağım. M1 Macbook Air düşünüyorum fakat öğrenci indirimi olan yerlerde stok sıkıntısı yaşanıyor. Sizce 11.11 ya da efsane Cuma'da öğrenci indirimi olmadan güzel fiyatlara düşer mi yoksa o zamana dolardan dolayı artar mı? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi forumlar ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Türkiye'de Black Friday indirimleri hiçbir zaman gerçekleşmedi. Sözde indirimden ibaret. Zam geleceğini pek sanmıyorum ama indirimli satan satıcıların önerilen satış fiyatına çekeceğini düşünüyorum.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Üniversiteye geçince yani 1,5 yıl sonra değişeceğim de yüksek sürümlere bakmıyorum. En düşük sürümde ise ne yazık ki stok yok.
M1'de 8GB sürümü alırsan sıkıntı yaşarsın benden demesi. RAM sonradan artırılamıyor çünkü. 8GB RAM model uzun vadede bilgisayarı ofis-tarayıcı-mail işleri için kullananlar için tercih edilebilecek bir ürün.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
M1'de 8GB sürümü alırsan sıkıntı yaşarsın benden demesi. RAM sonradan artırılamıyor çünkü. 8GB RAM model uzun vadede bilgisayarı ofis-tarayıcı-mail işleri için kullananlar için tercih edilebilecek bir ürün.
Üniversite hazırlığında olduğum için bilgisayarı çok yoracak şeyler yapmayacağım. Bunun dışında üniversiteye başladığımda satmak yerine abime vereceğim. Bu yüzden herhangi bir değer kaybı da yaşamayacağımı bilmeni isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Görkem Say bir M1 kullanıcısı olarak son yorumum hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada abim internet üzerinde takılıp word ve excel gibi office uygulamalarını kullanacak. O yüzden ileride de bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

Son düzenleme: