M audio 2x2 m track ses kartı bilgisayar görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

XxcloveXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LÜTFEN YARDIM EDİN!!
Öncelikle herkese merhaba,
Bir kaç gün önce M audio 2x2 m track ses kartını satın aldım. Satın almadan önce mikrofonuda takarak denedim kayıt aldım hiç bir sorun yoktu. 2 saat sonra eve geldim driver ını yükledim ( driver ı kendi sitesinden yükledim güncel olanı) bilgisayarıma taktım fakat bilgisayarım aygıtı görmüyor hiç bir yerde ismi hiç bir şekilde görünmüyor. Fl studio da sadece driveri gördüğü için üzerine tıkladığım da hata veriyor çünkü cihazı bilgisayar algılamıyor. (Bu arada cihaza elektrik gidiyor mikrofonu ve kulaklığı taktığımda gayet çalışıyor.) Daha sonrasında işletim sistemi ile alakalı olacağını düşünüp Windows10 64 bit'ten -- Windows 8 e geçiş yaptım fakat onda da hiç bir şekilde cihazı görmedi Windows 7 yi bile denedim. Kendi bilgisayarım hariç cihazı 6 bilgisayarda daha denedim. Daha sonra belkide usb kablosunda sorun vardır diye düşünerek yeni bir type-c kablosu aldım onuda denedim fakat durum yine aynı. Dün bir bilgisayarcıya giderek durumu anlattım bağlantı girişinde belki temas sorunu vardır diye. Fakat olmadığını söyledi cipinin kontrol edilmesinde fayda olduğunu söyledi bende cihazı bıraktım bugün tekrar almaya gittim. Cipini belki temas sorunu vardır diye tekrar bağladığını fakat bilgisayarın hala görmediğini söyledi. Şimdi eve geldim cihaz hala çalışıyor mikronu ve kulaklığı taktığımda kendi sesimi gayet net duyabiliyorum ve hiç bir sorunu yok tek sorun bilgisayarın cihazı görmüyor olması bu konuda bir bilginiz var ise lütfen bana yardım edin çünkü denemediğim hiç bir şey kalmadı. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

nasser3201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam sorunu çözdünüz mü benimle iletşime geçin lütfen aynı sorunu bende yaşıyorum
insta: nassrhyme