Lycos Kapatmaya Devam Ediyor

Zamanında bazı işlerini başka bir firmaya devredip çeşitli hizmetlerini durduracağını bildiren Lycos'tan kötü haber var. Bu defa hangi hizmetler duruyor?

Zamanın internet devlerinden olan Lycos, mali durumlar kötüleştikçe çeşitli hizmetlerine son veriyor. En son Lycos Mail kullanıcılarına gelen e-postada, firmanın 15 Şubat 2009'da e-posta hizmetini durduracağı belirtilmiş. Bu tarihe kadarÂ* hizmetin kesintisiz olarak verileceğini belirten Lycos ekibi, bu tarihten sonra bağlı bulundukları kanunlar gereği ellerindeki tüm veriyi geri dönülmez şekilde imha edeceklerini söylüyorlar.

Güle Güle Tripod

Aynı zamanda reklam karşılığı ücretsiz hosting sağlayan Tripod.com da veda eden servisler arasında. Uzun yıllardır kullanıcıların ücretsiz kişisel sitelerle internete adım atmasını sağlamış Tripod.com'un, reklamla iyi şekilde desteklenmesine rağmen kapatılıyor olması, akla çok ciddi soru işaretlerini getiriyor.

Bilgi için: Lycos
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

HapS

Profesör
şu bedava hosting bedava blog gibi servislerin kapatılması yerinde bir kadar bedava olayından internetin kurtulması lazım bedavacılar çöpe çevirdi interneti
 
şu bedava hosting bedava blog gibi servislerin kapatılması yerinde bir kadar bedava olayından internetin kurtulması lazım bedavacılar çöpe çevirdi interneti
Dediğinde haklı olmakla beraber haksız olduğun taraflar da var.Örneğin ben de ilk forumumu bu hosting üzerine kurmuştum ama zamanla kendimi geliştirerek daha iyisini yaptım.
Ama haklı olduğun taraflarda yok değil.Gerçekten çöplüğe çeviriyorlar interneti.
 
Üst