Haber Luxell Studio ekip uyesi ariyor

Bir Tasarimci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar
Ben bir oyun/uygulama ekibi kuruyorum.Ekip te her bir proje bitdikden sonra yeni bir projeye başlanıcak.Ben istiyorumki en azından bir logoya ıhtıyacımız olduğunda onu yetiştirsin.Para kazanmaya başlanyıncaya kadar hiç kimseye maelesef para verilmicek.En azından 1 şeyden bile anlayan olursa iletişime geçsin.
En gerekli olanlar

Photo Disagner
Logo,wallpaper,icon yapa b'len herkese ihtiyac var

Sound Managment
Arka plan muzigi ,tiklanma sesi , vb yapa bilen herkese ihtiyac var

Idealist
Fikir vere bilicek,hikaye yaza bilecek bir cok kisiye ihtiyac var

Ek olarak
wep site tasarliya bilen,Dc sunucu moderatorluk yapa bilen,2 kisiye ihtiyac var.Bundan ilave 2 kisi benim her an yanimda ola bilecek insan gerekli

Iletisim icin dm

Wep site
Yakinda

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,379
Merhaba,
Yanlış hatırlamıyorsam daha önce açtığın bir konuda 'Bütçen ne kadar?' şeklinde sorduğumda 'İnsaniyetiniz olsun.' tarzında bir şey demiştin.

Bu tarz işlerde çalışacağın kişiler bir emek verecek ve çalışma saatlerini ayıracaklar. Doğal olarak bir karşılık beklenecek. Bu tarz düşünceler güzel ancak çok mümkün gözükmüyor. Ayrıca her daim yanında olacak kişilerin de bulunacağını söylüyorsun.

İllaki 'Para öde, ekip topla.' demiyorum, sana tavsiyem o alanlarda kendini geliştirdikten sonra bir şeyler yapmaya başlaman. Oyun veya uygulama yapmak istiyorsan o alana yönelebilirsin. Örneğin web sitesi ve duvar kağıdı da istediğini söylemişsin, bunlara ihtiyacın olmayacaktır.

Senden ricam tartışmaya girmeye çalışmaman, kendi düşüncemi belirttim. Eğer önerimi dikkate alacak olursan konu açabilirsin, yardımcı oluruz.

Bir Tasarimci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu şu, evet biliyorum ucretsiz caliscacak birini bulmak zor ama imkansiz değil .1 kisi buldum ve idealist olarak sadece cv icin calismak istiyor .Bana gelirse ben yazilimciyim ve o alanlarda da az cok bilgim var ama yinede sureci hizlandirmak lazim. Bu kisileri bulmak icin bana yardim edebilir misin?

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,379
Maalesef yardımcı olamayacağım, başarılar dilerim.

niyazi5859

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Selamlar
Ben bir oyun/uygulama ekibi kuruyorum.Ekip te her bir proje bitdikden sonra yeni bir projeye başlanıcak.Ben istiyorumki en azından bir logoya ıhtıyacımız olduğunda onu yetiştirsin.Para kazanmaya başlanyıncaya kadar hiç kimseye maelesef para verilmicek.En azından 1 şeyden bile anlayan olursa iletişime geçsin.
En gerekli olanlar

Photo Disagner
Logo,wallpaper,icon yapa b'len herkese ihtiyac var

Sound Managment
Arka plan muzigi ,tiklanma sesi , vb yapa bilen herkese ihtiyac var

Idealist
Fikir vere bilicek,hikaye yaza bilecek bir cok kisiye ihtiyac var

Ek olarak
wep site tasarliya bilen,Dc sunucu moderatorluk yapa bilen,2 kisiye ihtiyac var.Bundan ilave 2 kisi benim her an yanimda ola bilecek insan gerekli

Iletisim icin dm

Wep site
Yakinda
modelleme animasyon vfx ve edit işleriyle uğraşıyorum birşeye ihtiyacınız olursa belki yardımcı olabilirim. Nasıl işler yapmayı düşünüyorsunuz ?

Bir Tasarimci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
modelleme animasyon vfx ve edit işleriyle uğraşıyorum birşeye ihtiyacınız olursa belki yardımcı olabilirim. Nasıl işler yapmayı düşünüyorsunuz ?
vfc isleri ile ugrasan biri lazim bize istreseniz dc hesabima yaza bilirsinizBir Geliştirici#0837