Lütfen yardım iş bilgisayarı çok acil önyükleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

msemender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''windows başlatılamadı.yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği buna neden olmuş olabilir. sorunu düzeltmek için :

1- windows yükleme diskinizi takın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın
2- dil ayarlarınızı seçin ardından ileriyi tıklayın
3- vilgisayarınızı onarın secenegine tıklatın

Diskiniz yoksa yardım için sistem yöneticiize veya bilgisayar üreticisine başvurun

durum: 0xc000000f

bilgi: gerekli bir aygıta erişilemediği için önyükleme seçimi başarısız oldu

arkadaşlar işyerinin bilgisayarı hemen yapmam gerek. format kesinlikle atamam içinde logo sql felan var.

bilgisayar normal çalışırken ben güvenli moddan bir kaç program kaldırdım, kaldırdığım programlar, driver solisyon, hotspot shield, rollback, daeman tools ve ve hotspotu regeditten arattırıp kayıtlarını sildim. şimdi bilgisayar normal açılırken windows amblemine kadar açılıyor sonra resetliyor. garip olan rollback ekranının her zamanki gibi başlangıçtan önce açılması. lütfen yardım edin başlangıç onarmayı windows cd si ile yaptım onarılacak bir şey bulamadı. onarım içindeki sürücü yükle sekmesinden windowsun içine girebiliyorum. her şey sağlam ama açılmıyor.

daeman tools un kurduğu sanal cd sorun çıkardı diye düşünüyorum. onu da güvenli modda zorla kaldırdım. windowsun sitesinde sürücü hatası diyor ama sürücüler sağlam.

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
orda yazdığın driver solisyon, driverpack solutiondur yani sürücüleri günceller muhtemelen sürücü registrylerinden sildin sürücüler bozuldu o yüzden açmıyordur.karışık bir durum ağ bağlantılı güvenli modda dene windows update yap dene.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Formattan önce verilerinizi yedekleseniz diycem ama sanırım o kurtarmıyor sizi değil mi