Lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum>> Turktelekom

Bu konuyu okuyanlar

Stanger055

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar size bir sorunumdan bahsetmek istiyorum. Benim internetim 26 ocak 2017 kesildi altyapıda bir problem oluşmuş öyle öyledi bunun için bimer vesarye sitelerde bir çok şikayet açmış ama sonuç takmıyorlar ve en yakın turk telekoma müdürlüğüne gittim ve bana söylenen şey 24 aylık taahütünüz var iptal edemiyoruz ve il müdürlüğünüz bir yapım emri gelmedikçe biz bişey yapamayız diyorlar intertnetimi kesiyorlar ne haber geliyor, nede çalışanlar hiçbir bir haber ! bu nasıl bir sistem aklım ermiyor sanırım 15 martda bir dilekçe yazdım ve bir çok şikayet sonrasında 30 mayısta internetin düzelceğini söyledir, bundan sonra 15 mayısta bir telefon geldi ve 1 ay daha erteleğindiğmi söylediler ya nasıl sinirlendim anlatamam bu nasıl bir problem ki 6 ayda çözemiyorlar şu büyük firmaların insanlara zerre kadar değer vermiyorlar ve devletde hiçbir yardımda bulunmuyor inanılmaz rencide edici bir durum, bugün 02.07.2018 en son 30.06.2018 yapılcağı söylendi ve yine erteleme kararı alınmış ocağa kadar yok çok geniş çaplı bir problemmişte , yaa bir problem 1 yıl nasıl sürer hayret ye 200 mt ilerdeki adamda internet var bende yok , Gerçekten bu ülkede kalite konusunda gerçek endişelerim var!

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhaba arkadaşlar size bir sorunumdan bahsetmek istiyorum. Benim internetim 26 ocak 2017 kesildi altyapıda bir problem oluşmuş öyle öyledi bunun için bimer vesarye sitelerde bir çok şikayet açmış ama sonuç takmıyorlar ve en yakın turk telekoma müdürlüğüne gittim ve bana söylenen şey 24 aylık taahütünüz var iptal edemiyoruz ve il müdürlüğünüz bir yapım emri gelmedikçe biz bişey yapamayız diyorlar intertnetimi kesiyorlar ne haber geliyor, nede çalışanlar hiçbir bir haber ! bu nasıl bir sistem aklım ermiyor sanırım 15 martda bir dilekçe yazdım ve bir çok şikayet sonrasında 30 mayısta internetin düzelceğini söyledir, bundan sonra 15 mayısta bir telefon geldi ve 1 ay daha erteleğindiğmi söylediler ya nasıl sinirlendim anlatamam bu nasıl bir problem ki 6 ayda çözemiyorlar şu büyük firmaların insanlara zerre kadar değer vermiyorlar ve devletde hiçbir yardımda bulunmuyor inanılmaz rencide edici bir durum, bugün 02.07.2018 en son 30.06.2018 yapılcağı söylendi ve yine erteleme kararı alınmış ocağa kadar yok çok geniş çaplı bir problemmişte , yaa bir problem 1 yıl nasıl sürer hayret ye 200 mt ilerdeki adamda internet var bende yok , Gerçekten bu ülkede kalite konusunda gerçek endişelerim var!

Sen den kaynaklı olmayan nedenlerden kullanım yapamıyorsan nasıl ücret ücret talep edebiliyorlar hakikaten akıl tutulması devletimiz de bu kan emicilere engel olmuyor tavsiyem tt twiter den ulaş orada herkes okuduğundan yanıt dönüyorlar. Olmadı hakem heyetine başvuru yaparsın.

Stanger055

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sen den kaynaklı olmayan nedenlerden kullanım yapamıyorsan nasıl ücret ücret talep edebiliyorlar hakikaten akıl tutulması devletimiz de bu kan emicilere engel olmuyor tavsiyem tt twiter den ulaş orada herkes okuduğundan yanıt dönüyorlar. Olmadı hakem heyetine başvuru yaparsın.
Hayır kardeşim ücret tabiki talep edemiyorlar sadece 8 tl bağlantı ücreti ödüyorum o da nasıl oluyorsa bağlantı alamıyorum bağlantı ücreti ödüyorum, Bugün teknik servisle konuştum ve bana söylediği şey: Şuan tek bir teknik servisimiz var , her işe yetişemiyoruz bu yüzden zaman alıyormuş ne zaman yapılcağı konusunda bir bilgi bile vermiyorlar, yani 6 aydır ve dahada uzuyacak 8-9 ay yani kardeşim 9 ayda koskoca hat çekersin şehre, yani bu ne? Gerçekten anlam vermek mümkün değil, Birde çok yatırım yaptıklarını söylüyor, az işçi sürekli çalıştır, sonuna kadar sömür, yani bunları gerçekten rezil etmek lazım ama korkunç bir durum var bunları herkes biliyor ve buna rağmen ellerini kollarını sallıya sallıya geziyorlar ama sorun şudurki adamlar taahhüt de bırakıyorlar istemiyorum başka bir şey kullanacağım belki senle taahhüt iptal etmek istiyorum 6 aydır hizmet vermiyorlar, yani şu çağda böyle bir problemler yaşıyoruz bi de türkiye gelişiyor diyorlar daha ülkede teknoloji sağlamıyorlar yani her işimizi internet ile hallediyoruz yani bu gerçekten sömürülüyoruz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve ordaki adama şunu söyledim Eğer ben internet ücreti ödemessem benden ödemediğim fatura için faiz alırsın, ama sen internet vermessen hiçbir ceza ödemessiz Bu nasıl iş! Cevap çok basit Onlar her işi kılıfına uydurur!

Son düzenleme: