Lütfen teknoloji bilgililerinden yardım...

Bu konuyu okuyanlar

tavsiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternetten alışverişe güvenemediğimden biliyorum daha pahalı (bimeks, teknosa, mediamarkt, vatan) gibi avm lerden almak istiyorum. Çok güvenilir bir site varsa da bilmiyorum. Önerebilirsiniz.

Bilgisayardan beklentim internette takılma sorunu olmasın, internette video izleme , sosyal medya, ofis programları için ısınma problemleri olmayan sessiz çalışan notebook. Oyun oynamayacağım Maksimum bütçe 2000 TL ancak bu para benim bilgisayardan bektentilerime göre vermek istemediğimden En uygun ücretle uzun yıllar kullanabileceğim servis sorunu olmayan bir notebook tavsilerinizi rica ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:

tavsiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Notebook Fiyatları Notebook Dizüstü - Vatan Bilgisayar
Şu linkten dilediğinizi alabilirsiniz. Önerim en baştaki asus sizin işlerinizi yürütecek özellikte. 940M ekran kartı var, i5'in 6. Seri işlemcisi var. Asus zaten güvenilir markalardan biri servis durumlarında iyi hizmet veriyorlar.
Teşekkürler SmokeBomb şu ikisinden hangisini almalıyım farkları:

Optik sürücü DVD süper multi, Kamera var.
Ram tipi DDR3L, Optik sürücü yok, HDMI varSD kart yuvası var Kamera y0k, Dokunmatik var.
Notebook Fiyatları Notebook Dizüstü - Vatan Bilgisayar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

tavsiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birşeyleri illaki eksik oluyor. Beklemede kalacağım. Teşekkürler.

tavsiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ebrar bilgisayar güvenilir midir?

tavsiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternetten alışverişe güvenemediğimden biliyorum daha pahalı (bimeks, teknosa, mediamarkt, vatan) gibi avm lerden almak istiyorum. Çok güvenilir bir site varsa da bilmiyorum. Önerebilirsiniz.

Bilgisayardan beklentim internette takılma sorunu olmasın, internette video izleme , sosyal medya, ofis programları için ısınma problemleri olmayan sessiz çalışan notebook. Oyun oynamayacağım Maksimum bütçe 2000 TL ancak bu para benim bilgisayardan bektentilerime göre vermek istemediğimden En uygun ücretle uzun yıllar kullanabileceğim servis sorunu olmayan bir notebook tavsilerinizi rica ediyorum.

Fazla fiyat vermek istemiyorum. Şunlardan hangisini tercih etmeliyim. Lenovo yada asus için.
Bimeks
LENOVO NB IP100-15IBD 80QQ009HTX i3-5005U 4G/500G/2GVGA/15 6/W10 Notebook - Teknosa
Ürün Karşılaştırma
ASUS X540LJ CORE İ3 4005U 1.7GHZ-4GB RAM-500GB HDD-1GB-15.6"W10 NOTEBOOK
LENOVO IdeaPad 100 15.6 inç i3-5005U 4 GB 500 GB Notebook Windows 10 80QQ009FTX

Son düzenleyen moderatör: