Yardım lütfen laptop seçiminde yardım edin bilgim yok

Bu konuyu okuyanlar

fatih-prem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba lütfen yardımcı olun laptop konusunda bilgim yok bu 2 laptoptan hangisi güzel işlemci güncel ben uzaktan eğitim canlı dersler olacak Word Excel yani ofis programlarını kullanacağım işlerimi yapacağım çok ısınma olur mu? Donma kasma yapar mı? RAM ve işlemci benim yapacağım uygulamalar üzerinde yeterli olur mu yoksa işlemci ve RAM eski model mi giriş mi onda da bilgilendirseniz çok güzel olur çok ısınma kasma mı yaşarım uzun ömürlü olur mu benim için?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
merhaba lütfen yardımcı olun laptop konusunda bilgim yok bu 2 laptoptan hangisi güzel işlemci güncel ben uzaktan eğitim canlı dersler olacak Word Excel yani ofis programlarını kullanacağım işlerimi yapacağım çok ısınma olur mu? Donma kasma yapar mı? RAM ve işlemci benim yapacağım uygulamalar üzerinde yeterli olur mu yoksa işlemci ve RAM eski model mi giriş mi onda da bilgilendirseniz çok güzel olur çok ısınma kasma mı yaşarım uzun ömürlü olur mu benim için?

Bütçeniz ne kadar?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
cevabınız için çok teşekkür ederim athlon gold daha mı eski veya performanıs daha mı düşük
Bir tık düşük sadece. Bence bu ikisinden birini düşünüyorsanız Ryzen 3 3250U'lu olanı alın. RAM'i daha sonrasında 16 yapabilirsiniz muhtemelen.