Lumia 900'ün Batman Versiyonu Geliyor

TEGİN

Profesör
Farklı özellikleri mi var yoksa sadece üstüne batman logosu eklenip mi satılıyor ?
 

Ultrayer6

Asistan
Sadece görsel olarak değil, yazılım olarak da farklı. Ama alacak olsam yine normal olanı alırdım. Cihazın arkasına bir batman sticker'ı yapıştırıp telefona da batman'a özel yazılımın rom'unu yükledikten sonra hallolur. Hem böylece ileride sıkılırsam kurtulma şansım da var, arkadaki sticker'ı çıkarıp atarım.
 
N95 8gb ın da Spiderman versiyonunu elime tutturmuşlardı. Bir söz vardı o zaman 'Amiral gemi'(!) Aldık. İçinde filmi vardı o kadar.. Yemişim Spidermanı cihazı almamda sebep o değildi tabiki. Sonrası hayal kırıklığı. Param boşa gitti be.

Benim için Nokia pişmanlıktı. Bu cihaz için de aynı düşüncedeyim.
 
İçinde özel temalar, zil sesleri falan da olacakmış. Windows Phone'u kimse istemeyince böyle Batman'di Süperman'di artık salacaklar piyasaya...

---

Nokia’nın resmi twitter hesabından yapılan bir açıklama ile Gotham City’den özel üretim Lumia 900′ler doğruluk kazandı.


Nokia geçtiğimiz sene çok sınırlı sayıda Batman logolu özel Lumia 800 model telefon üretmiş ve bunları promosyon amaçlı olarak kullanmıştı. Mağazalarda satışa sunulmayan bu model oldukça büyük ilgi çekmişti. Anlaşılan Nokia’ya bu konuda bir hayli talep geldi ki Finlandiyalı ileişim devi, Windows Phone işletim sistemli bir üst model olan Lumia 900‘ün Batman logolu özel bir versiyonunu satışa çıkaracağını duyurdu.


Yapılan açıklamaya göre az sayıda üretilecek olan bu telefonlar İngiltere, Almanya, Fransa ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde satışa çıkacak. Batman logolu Lumia 900′ün ülkemize uğrayıp uğramayacağı ise henüz bilinmiyor.


Christopher Nolan’ın yeni filmi Batman: The Dark Knight Rises‘ın 20 Temmuz’da gösterime gireceği düşünülürse bu özel telefonun en geç Haziran ayı ortasına kadar satışa çıkacağını tahmin edebiliriz.

Kaynak
 

alonespy

Asistan
bunlar pazarlama stratejisi pek çok şirket bu tür etkinlikler düzenliyor...çokta takılmamak gerek beğenmeyen istemeyen normalini alır....
 
Üst