Lumia 1520 x Note 3

Bu konuyu okuyanlar

kaop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınması Gereken Cihaz Lumia 1520 mi Note 3 mü ?

dekapolis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en sağlıklısı bir tekno markete gidip her iki telefonu da iyice incelemekten geçer. burada herkes kendi fikrini söylecek elbette ama önemli olan sizin kanaatiniz olacaktır. mutlaka gidip görün test edin öyle karar verin.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bence Lumia 1520 çok daha iyi ama Android diyorsan Note 3.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
selam bence de nokia bir adim önde bir windows phone kullanicisi olarak.
hic androit kullanmadim.
her ikisini kullanan bir arkadas var ise burada insan androitte neler yapabilir.
androit candir demeyin.
benim gibi kafasi fazla basmayan birinin anlayacagi düzeyde anlatirsaniz sevinirim,

kaop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BADA'nın Marketi Bilenler için şunu söylemek istiyorum > Ben BADA Kullanırken BADA 2.0 Gelice Marketi Görün Diyorlardı .... Fakat Yakın Bir Zaman Önce BADA Desteği Kestiğini Açıkladı Samsung Ve BADA Çöp Oldu ..

Şimdi Windows Phone'nunda Önünce Marketi İçin Çok Yol Var Bir Çok Uygulama BETA,Güncelleme İstiyor
,Eksik vs... Acaba Bu Bada Durumu WP Marketi Ve Sistemi İçinde İleride Olurmu ? WP Geleceği Parlak Mı Yani ?

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Alınması Gereken Cihaz Lumia 1520 mi Note 3 mü ?

Git LG G2 al, keyfine bak. :thumbup1: Hem cebinde de para kalır. LG G2 kullanmıyorum ama herkesten olumlu cevaplar geliyor. 10 kişiye ''LG G2'den memnun musun'' diye sorsan 9'u ''Evet'' der. LG sadece güncelleme kısmında tökezliyor, yoksa telefonu canavar gibiymiş yorumlara göre.

kaop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrarlıyorum

BADA'nın Marketi Bilenler için şunu söylemek istiyorum > Ben BADA Kullanırken BADA 2.0 Gelice Marketi Görün Diyorlardı .... Fakat Yakın Bir Zaman Önce BADA Desteği Kestiğini Açıkladı Samsung Ve BADA Çöp Oldu ..

Şimdi Windows Phone'nunda Önünce Marketi İçin Çok Yol Var Bir Çok Uygulama BETA,Güncelleme İstiyor
,Eksik vs... Acaba Bu Bada Durumu WP Marketi Ve Sistemi İçinde İleride Olurmu ? WP Geleceği Parlak Mı Yani ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende kararsızım suan lg g2 kullanıyorum ama android kasıyor zamanla ve tasarım olarak samsung ve lg al bırını vur ötekine ve bu iki moralde ses yönünden hem dışa ses hem kulaklıkla çok kötü örnegın samsungun ace tasarımıda aynı s5 de o yüzden nokıa diyorum markette gelince hangımız tüm uygulamaları kullanıyoruz hep standar sosyal ağlar ucubesinin oyun oda hepsınde var

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim tercihim note 3 olurdu. Aşağıdaki kıyaslamaya bir bak....

note 3 avantajları: daha hafif ve ince, android, 3gb ram, güçlü işlemci
Luima 1520 avantajları: daha büyük ekran, 20mp kamera

her iki telefnunda artılarını yazdım. Ayrıntılı kıyaslama için http://hadikiyasla.com/komper/1/44,164 inceleyin bence.

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İhtiyaçlarını belirle önce benim ihtiyaçlarına 1520 cevap verdiği için onu aldım