Lumia 1520 distribütör kutulu garantili beyaz renk terrtemiz

Bu konuyu okuyanlar

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cihaz distribütör cihazıdır (netcell) Nokia Kom AŞ. kaşeli onaylı garanti belgesi mevcuttur. Cihaz 05.03.2016 tarihine kadar garantilidir. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9 alır.(ilk resimde görülen kılcal çizik sebebiyle) Ekran yada kasada başka çizik ezik, vuruk göçük kesinlikle bulunmuyor pırıl pırıl cihaz. Panelde ölü piksel, ahizede kısık ses gibi sorunları kesinlikle yoktur. Ürünün kendi kulaklığı kayıp yerine beyaz renk farklı bir kulaklık vereceğim. Orjinal kutusunda, garanti belgesi, şarj cihazı, data kablosu, kulaklık, iğne ve silikon kılıf ile birlikte elden teslim edilecektir. Fiyat 1400 yerine 1250tl'dir. Sadece istanbul içi elden satış mümkün başka opsiyon sormayınız.

Not: Mağazacıların yaptığı gibi ekran filmi kaplarsanız mevcut kılcal çizikte belli olmayacaktır.(Biz dürüst olup herşeyi yazalım dürüstlük her zaman kazanır)

PAZARLIK VEYA TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ YANITSIZ KALIR.

uXqry4.jpg

sF9XQ3.jpg
pr8H1D.jpg
AEOWkT.jpg
RliR6L.jpg
VFDqXw.jpg
IE2hHc.jpg
wneGjL.jpg

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Fiyat 1199tl olarak güncellenmiştir.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Fiyatı oldukça makul, alıcılar ciddi ciddi bakmalı derim.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İlan ve fiyat günceldir.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Fiyat 1199tl ilan günceldir.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Satma nedeninizi öğrenebilir miyim ? Telefon büyük mü geldi ? Windows Phone'dan mı memnun kalmadınız ?

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba satma nedenimi ilanda belirttim aslında pimpirikli bir kullanıcıyım ekranda kılcalda olsa çiziğe tahammül edemeyen biriyim ekranı film kapladım ama yinede beni huzursuz ediyor windows phone dan son derece memnun kaldım aynı cihazı yeniden alabilir veya lumia 930 a geçebilirim her iki cihazda eşit mesafede duruyor bakalım.