Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
  • Kainat paramparça oldu bir akşam üzeri
    Her kurtulan ateş yaktı üstünde bir kayanın
    Gördüm denizin üzerinde parlarken Elsa'nın
    Gözleri Elsa'nın gözleri Elsa'nın gözleri
  • Ve eğer hiçbir şey kalmadıysa aklımda yaşadığımdan, gözlerinin her zaman görmediğindendir beni.
  • Hayatı ne önemse, ne de hafife al. Onursuz birliktelikler yerine, Onurlu bir yalnızlık yaşa sadece.
  • Aşkın en acımasız yanı; Ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmasıdır.
  • Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır.
  • Bir aşk yok ki paydos demiş gözyaşlarına, mutlu aşk yok ki dünyada ! Ama şu aşk ikimizin öyle de olsa...
  • Boşuna haykırıyorum ben sana aşık birinden başkası değilim diye.
  • Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları ölmek daha kolaydır sevmekten bundandır işte benim yaşamaya katlanmam. Sevgilim.
  • Özlediğiniz tenin kokusu, başka vücutlara sindiği zaman yanar aslında canınız.
  • Öyle derin ki gözlerin içmeye eğildim de. Bütün güneşleri pırıl pırıl orada gördüm.
  • Kuşkusuz bir bayanın en sık tekrarladığı hata, bir erkeğin ona 'seni seviyorum' demesine inanmasıdır.
  • Sevdiğini başkasına uğurlamak mı daha zor, Yoksa başkasından geldiğini bile bile onu karşılamak mı ?
  • Gözlerini kaçırarak "seni hiç sevmiyorum" demekle gözlerinin içine bakarak "seni çok seviyorum" demek aynı şeylerdir.
  • Aslında insanı acıtan şey yalnız kalması değil. Sevdiğinin kokusunun bir başkasının üzerine sinmiş olma ihtimalidir.
  • Gitmeden önce düşün; Çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.
  • Beni sev ya da benden nefret et, ikisi de benim yararıma. Seversen hep kalbinde olurum. Nefret edersen hep aklında.
  • İnsan seviyorsa karşılık görmese bile her şeyden vazgeçip onunla uğraşır, Uğraşmıyorsa sevmekten vazgeçmiş demektir.
  • Bizi seveni elimizin tersiyle iteriz, layık olmayanı ise hakkettiğinden fazla severiz. Sonra da bırakıp gitti deriz. Hepsi bu.