Londra'da Bir Türk Öldürüldü

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Londra'da ablasıyla birlikte arabasının içinde trafik ışıklarında beklerken, siyahi İngiliz gençlerin sataşmaları sonrasında bıçaklı saldırıya uğrayan Evren Anıl isimli Türk vatandaşı, günlerce komada kaldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kingston Üniversitesi bilgisayar bölümünü geçtiğimiz yıl tamamlayarak, Londra'nın güneyindeki bir Türk okulunda öğretmenlik yapan 22 yaşındaki Evren Anıl, yoğun bakımda geçirdiği bir haftanın ardından dün sabah hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz perşembe günü meydana gelen olayı anlatan Evren'in ağabeyi Özgür Anıl, kardeşi ve ablasının arabayla Gypsy Hill Polis İstasyonu karşısındaki trafik ışıklarında beklerken, 2 kişinin içeri çöp attıklarını, bunun üzerine dışarı çıkan kardeşine saldırganların bıçakla
saldırdıklarını ifade etti.

KAYNAK

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
3. dünya savaşını başlatalım derim. Bence şartlar gayet iyi.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu yabancı hayvanatların, hayvanat diyorum çünkü bunlar insan olamaz, yatacak yeri yok. Ne istiyorsunuz yolunda normal giden insandan. Niye kaşınıyorsunuz. Tabii aynı olay burda olsaydı dünya sallanırdı. Ama ölen Türk olunca kimsenin kılı bile kıpırdamıyor. :mad: :mad:

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
chimera dedi ki:
Bu yabancı hayvanatların, hayvanat diyorum çünkü bunlar insan olamaz, yatacak yeri yok. Ne istiyorsunuz yolunda normal giden insandan. Niye kaşınıyorsunuz. Tabii aynı olay burda olsaydı dünya sallanırdı. Ama ölen Türk olunca kimsenin kılı bile kıpırdamıyor. :mad: :mad:
üni.den bir hocam londrada başından geçen bir hikaye anlatmıştı.. 2 arkadaş gidiyolar bir zenci geliyo çıkarın paraları diyo. yanımdaki arkadaş erkekliğe leke sürdükmemek için tek kişi indiririm ben bunu deyip, uza deyince iyi bi dayak yemiştik orda diye anlatmıştı :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yapıcak hiç bi' şey yok. Oluyo bu tür ücüzü hadiseler, pisi pisine.