LoL'e Yeni Başlayacağım, Tavsiyeleriniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Konuşma ortamına dönüştü. :)

Yigit46a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba LOL gerçekten eğlenceli cidden eğlendiren bir oyundur bu oyun için senin zihnini bilmem lazım o zaman başlayalım

Lol İçin Sahip Olman Gereken Özellikler :
-Oyun bir sabır oyunudur acele etmeden yapacağın hareketleri düşünerek hareket etmelisin.
-Oyunda küfür edenleri seni sinirlendirenleri kafana takmicaksın. (Ben bunda sıkıntı yaşıyorum :) )
-Oyun oynayacaksan 40 dk aradan çıkarcaksın (Yemek gibi işlerinin saatini iyi ayarlamalısın yoksa ban yersin)
-Oyuna yeni başlayanlar için antrenman modunda kendini geliştirebilir karakterleri öğrenebilirsin.

Bunların hepsini yapabileceksen macera seni bekliyor İyi Oyunlar Dilerim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet, bir kaç tanıdığım kişi oynuyor sanırsam.
5 kişi girmeden oynanmaz. Olmaz. Oynama zaten. Bağımlı ediyor adamı. Evet bağımlıyım ama büyük oranda yendim. Çok fazla işimin olması etken bak ama bugün yine oynadım.

Oyun seni hırslandırmak ve daha fazla oynatmak üzerine kurulu üstelik toksik davranışlara Türkiye sunucusunda yaptırım yok çünkü.

Bak bir el güzel gider çok iyi oynarsan hemen ardından dehşet kötü bir takım verir zerre miktar birşey yapamaz kalıverirsin. Tamam çok yetenekli adamlar var fakat onlar çok yetenekli. Bazıları günde 16 saat oynayan adamlar.

Ben oynamadım mı? Ben bir e sporcudan fazla oynamış olabilirim bu oyunu. Ama felaket sinir var ben de bu oyun onu katlıyor. Sinirlerim boşalıveriyor sıçıp sıvıyorum adeta.

Bak kendine iyilik et. Kitap oku. Ders çalış. Matematik sorusu çöz. Dil öğren. Öğretici video izle. Yapacak inanılmaz fazla şey var. Hiç olmadı hikayeli oyun oyna. Bak mesela Witcher 3 gibi bir şaheser 40-60 tlye satılıyordu oyna. Yüzlerce saat oynarsın oyun senin seçimlerine göre dallanıp budaklanıyor.

Bu oyun bir tuzak. Çok iyi kurulmuş bir tuzak. Üstelik dediğim gibi Türkiye sunucusun toksikd avranışlara yaptırımı yok. Avrupada direk indiriyorlar direk.

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Herkesin ustalaştığı bir oyuna sıfırdan başlamak sıkıntı bence. Örnek verecek olursak Pubg pc çok heves edip almıştım. Oyuna bi giriyorum, pardon giremiyorum adam lobby'deyken vuruyo resmen :D

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Herkesin ustalaştığı bir oyuna sıfırdan başlamak sıkıntı bence. Örnek verecek olursak Pubg pc çok heves edip almıştım. Oyuna bi giriyorum, pardon giremiyorum adam lobby'deyken vuruyo resmen :D
Tek normal oynayabildgim oyun lol. cs go falan desem aim falan yok hikayeli oyun desen hemen sıkılıyorum bir bölüm geçemiyince oyun zevkime burdan lanet olsun

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Sana tek tavsiyem başlamaman. Bir de bakmışsın ki artık hayattan zevk almaz olmuşsun. Yaptığın tek şey günde 10 saat pc başında geçirip flamerlarla kavga edip lig atlamak olmuş. Bu benim başıma geldiği için deneyimimi sana aktarıyorum. Şimdi düşününce LoL e harcayacağım vakti dil öğrenmeye veya ne bileyim en basidinden bir kitap fazla okumaya harcamış olsaydım Şuan daha mutlu olurdum. ( Hayla oyun oynuyorum ama LoL oynamamaya yemin ettim)