Yardım Lol hesabıma giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Maç bittikden sonra direkt bu şekilde oldu başka hesaplarda oluyo ama hesabıma girmiyo bu şekilde 2 maç önce biraz sinirlendim ve ailevi küfürler ettim ban yemiş olabilrimiyim.Eğer yemediysem sohbeti kapatcam asla chat yapmicam.

Ekli dosyalar

• image_2022-02-26_021650.png
    image_2022-02-26_021650.png
    41.9 KB · Görüntüleme: 86

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Yasaklandığını sanmıyorum, neden böyle bir sorunla karşılaştığın hakkında bir fikrim yok fakat yasaklanmış olsaydın karşına sadece bir bildirim ekranı gelir ve oturumu kapatırdı.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Maç bittikden sonra direkt bu şekilde oldu başka hesaplarda oluyo ama hesabıma girmiyo bu şekilde 2 maç önce biraz sinirlendim ve ailevi küfürler ettim ban yemiş olabilrimiyim.Eğer yemediysem sohbeti kapatcam asla chat yapmicam.
bilgisayarı kapatıp açtınız mı ?

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Bu sorun bir ara herkeste oluyor bu LoL ile alakali bir sorun istediğin kadar uğraş hiçbirşey yapamazsın. Elinden tek gelen şey beklemek ve sunucuların onarılmasini sağlamak. LoL dc sunucusunda bununla ilgili herkes muzdarip, sohbete yazıyordu.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Yaptım. Başkalarıda yaşamış diğer forum sitelerinde adamlar yazmış neden böyle oluyo diye bi tanesi clienti sil yeniden yükle demiş soruyu soran arkadaşda oldu sağol demiş bende bi deniyecem ama tek garipsediğim şey başka hesaplara girebiliyorum kendi hesabıma giremiyorum ticket falan atsammı acaba

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Yaptım. Başkalarıda yaşamış diğer forum sitelerinde adamlar yazmış neden böyle oluyo diye bi tanesi clienti sil yeniden yükle demiş soruyu soran arkadaşda oldu sağol demiş bende bi deniyecem ama tek garipsediğim şey başka hesaplara girebiliyorum kendi hesabıma giremiyorum ticket falan atsammı acaba
Bende iki ayrı lol clienti var biri riot client biri normal lol client. Sizde de öyleyse farklı client ile deneyin.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Tamam konu çözüldü.Sınıf arkadaşım katarina main ve bende kata kostumu var vermiştim hesabı çocuğa allaha falan sövmüş. benim sövdüklerimden yememiş hesap banı. 14 gün uzaklaştırılmışım

babageldi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam konu çözüldü.Sınıf arkadaşım katarina main ve bende kata kostumu var vermiştim hesabı çocuğa allaha falan sövmüş. benim sövdüklerimden yememiş hesap banı. 14 gün uzaklaştırılmışımm
merhaba 2 gündür bende de aynı sorun var, geçen gün küfür etmiştim oyunda ondan dolayı uzaklaştırma almış olabilirmiyim? nedenini hala bilmiyorum yükleme ekranında duruyor ve oyun açılmıyor başka hesaplara girebiliyorum ama kendi hesabıma giremiyorum. sizce nedeni ne olabilir? ticket atmıştım geri dönmediler hala uzaklaştırıldığıma dair bir bildirim de gelmedi.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
merhaba 2 gündür bende de aynı sorun var, geçen gün küfür etmiştim oyunda ondan dolayı uzaklaştırma almış olabilirmiyim? nedenini hala bilmiyorum yükleme ekranında duruyor ve oyun açılmıyor başka hesaplara girebiliyorum ama kendi hesabıma giremiyorum. sizce nedeni ne olabilir? ticket atmıştım geri dönmediler hala uzaklaştırıldığıma dair bir bildirim de gelmedi.
kanka ban yemişsin kassadinscreed sunucundada adamlar böyle şeyler yaşamış onlar ticket attığında ban yediklerini öğrenmişler riot supportdan biletlerime gel ordan ticket at 1 gün içersinde dönüyolar daha önce 14 gün ban yemedisysen 14 gün ban yemişdir muhtemelen

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Tamam konu çözüldü.Sınıf arkadaşım katarina main ve bende kata kostumu var vermiştim hesabı çocuğa allaha falan sövmüş. benim sövdüklerimden yememiş hesap banı. 14 gün uzaklaştırılmışım
Arkadaşın çok iyiymiş, çok güvenilir. :D Emanet hesapta Allah'a küfür etmek, nereden baksan kral hareket. Ee, çocukla aranız nasıl şimdi?

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Arkadaşın çok iyiymiş, çok güvenilir. :D Emanet hesapta Allah'a küfür etmek, nereden baksan kral hareket. Ee, çocukla aranız nasıl şimdi?
Yani çok kötü değil aramız bi oyun için bozuk yapmam. Kendisi özür diledi reform süresi dolana kadar o hesaba girme girersen bile hiç bişey yazma chata falan dedi.Aramız kötü değil.