LOL FPS

Bu konuyu okuyanlar

jumbleyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben kendi bilgisayarımdan lol oynuyorum normalde. Ancak bilgisayarımı şuanlık açamıyorum belirli sebeplerden dolayı. Başka bir bilgisayarı açıyorum ve bu bilgisayarın özellikleri benim bilgisayarımdan biraz düşük. Aşşağıda sistem özelliklerim var, acaba lolde bu bilgisayarda kaç fps arası alırım ve düşük fps alırsam fps nasıl yükseltebilirim bunları yazarsanız sevinirim iyi günler.

Ekran Kartı : GeForce GT 420M 1GB
Ram : 4 GB RAM

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
ekran kartın intelden hallice ama lol oynarsın ben ekran kartsız oynuyorum tf hariç fps 60 ın altına düşmüyor

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekran kartın intelden hallice ama lol oynarsın ben ekran kartsız oynuyorum tf hariç fps 60 ın altına düşmüyor
nasıl ya bende ekran kartsız oynuyorum en fazla fps: 30 tfler'de 10-15 ama senin anakartın ramin iyise bilemem :( i2 işlemci var benim berbat 3 gb ram

DearLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben kendi bilgisayarımdan lol oynuyorum normalde. Ancak bilgisayarımı şuanlık açamıyorum belirli sebeplerden dolayı. Başka bir bilgisayarı açıyorum ve bu bilgisayarın özellikleri benim bilgisayarımdan biraz düşük. Aşşağıda sistem özelliklerim var, acaba lolde bu bilgisayarda kaç fps arası alırım ve düşük fps alırsam fps nasıl yükseltebilirim bunları yazarsanız sevinirim iyi günler.

Ekran Kartı : GeForce GT 420M 1GB
Ram : 4 GB RAM
Oynarsız hatta ek programlarla daha fazla fps alırsın oyuna girerken alt taraf da google gibi programları kapatıp Game Booster ile oyunna giriş yapıp yüksek fps alabilirsiniz