Öneri lol-csgo oyunlar gibi çok yüksek fps gerektirmeyen laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
arkadaşlar masaüstü toplamak isterim ama bi sorun olduğunda falan pc den anlayan biri değilim servise götürmek yada başka problemlerde kasayı halletmek zor iş onun için bana lolde 150 fps e yakın csgo da 100-150 fps arası verebilecek laptop önerisinde bulunabilirmisiniz? max bütçe en fazla 10k ama dediğim gibi 6k lık bir laptop bu dediklerimi karşılıyosa sorun çıkarmassa eğer cebimden 10k çıksın istemem önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
masaüstü pc çok daha avantajlı oluyoda sorun çıkartırsa falan taşıması götürmesi falan çok problem olur gibime geliyo 13 yıldır laptop kullanıyorum güvenemiyorum suan pc dizmeye

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
masaüstü pc çok daha avantajlı oluyoda sorun çıkartırsa falan taşıması götürmesi falan çok problem olur gibime geliyo 13 yıldır laptop kullanıyorum güvenemiyorum suan pc dizmeye
Masaüstü ve laptop tarafında kararını verecek sensin. 10K civarında hazır sistemlerde bulacağın işlemciden daha iyi 5800H ama ekran kartları arasında çok fark olur. 10K'lık HP modelini alırsan sana çok uzun yıllar yeter merak etme. Ayrıca, kullanamadığın bilgisayar ne kadar güçlü olursa olsun bir anlamı olmaz. Taşıma durumun varsa mecbur laptop.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Masaüstü ve laptop tarafında kararını verecek sensin. 10K civarında hazır sistemlerde bulacağın işlemciden daha iyi 5800H ama ekran kartları arasında çok fark olur. 10K'lık HP modelini alırsan sana çok uzun yıllar yeter merak etme. Ayrıca, kullanamadığın bilgisayar ne kadar güçlü olursa olsun bir anlamı olmaz. Taşıma durumun varsa mecbur laptop.
laptopu taşıyan biri değilim pc gibi sabit aynı yerde duruyoda benim icin problem olan pc masaüstü sorun cıkartırsa bi problem oldugunda servise veya onarım merkezine kasayı sürekli götürmek :S

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
laptopu taşıyan biri değilim pc gibi sabit aynı yerde duruyoda benim icin problem olan pc masaüstü sorun cıkartırsa bi problem oldugunda servise veya onarım merkezine kasayı sürekli götürmek :S
Laptopun sorun çıkarma olasılığı neyse masaüstü de o. Kasada sorun tespiti yapmak zor değil. Zaten sorunlu parçayı tespit ettikten sonra kasayı toptan bir yere götürmüyorsun. Direkt o parçayı servisine yolluyorsun. Bu işler böyle böyle öğreniliyor. Bilmiyorum dersen hayatın boyunca kasa toplayamazsın.