LOL, CS GO Gibi Oyunlara Yetecek Sistem Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Arkadaşlar aşağıda sistem bilgilerim var. Ekran kartı lazım ama minimum seviyede hangi ekran kartı alsam sistem kendine gelir. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Sistem bilgileri :

JZdP6E.png

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Dediğim gibi bu işlemci ile çok zor :)

Bu bilgisayarı satmaya çalış ve bunu satacağın fiyatı da bütçeye kat ve bir bütçe çıkar. Yardımcı olalım.

hasanb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
LoL’u bilmiyorum ama CSGO 32 bit bilgisayarlarda oynanmıyor maalesef.

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Dediğim gibi bu işlemci ile çok zor :)

Bu bilgisayarı satmaya çalış ve bunu satacağın fiyatı da bütçeye kat ve bir bütçe çıkar. Yardımcı olalım.
Yani PC Çöp diyorsunuz :) Peki fiyat olarak kaça gider ki bu. PC fiyatlarıyla ilgili hiç bilgim yok da

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
İkinci el piyasasıyla ilgili inanın benim de tam bilgim yok. Yanlış bilgilendirme yapmamak için tam emin olmadığım konuda yorumda bulunmak istemiyorum. Yaklaşık bütçe söyler misiniz peki önce? O kısmı hallederiz.

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
LoL’u bilmiyorum ama CSGO 32 bit bilgisayarlarda oynanmıyor maalesef.
Yanlış bilgi verme lütfen. Ben bundan 4 yada 5 ay önce 32 bit 2 GB ramle oynuyordum. Dust2 oynatıyordu ama droptan geçilmiyordu ram darboğazın yüzünden. 3 GB'yle rahat oynanabilir ama az takılma olabilir.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yanlış bilgi verme lütfen. Ben bundan 4 yada 5 ay önce 32 bit 2 GB ramle oynuyordum. Dust2 oynatıyordu ama droptan geçilmiyordu ram darboğazın yüzünden. 3 GB'yle rahat oynanabilir ama az takılma olabilir.
Eskiden 32 bitte Dust 2 oynanılıyordu fakat yeni Dust 2 64 bit istiyormuş arkadaşımın bilgisayarı 32 bitti Dust 2 yeni mapda giremiyordu zaten girsen bile oynayamazsın bayağı kasar.