LoL Çalıntı Bir Oyundur!!

Bu konuyu okuyanlar

grand_master

Profesör
Cezalı
Edison'dan sonra en büyük emek hırsızı RIOT GAMES olsa gerek.
Hayır D.O.T.A'dan çaldıkları için değil. Zaten D.O.T.A'nın bir çalışanı ile girişilmiş bu oyuna.
Diğer şirketlerin/kurumların sanatlarını çalarak bir içerik ve evren oluşturdular.

Kindred gibi bir karakteri bile PRINCESS MONOKE adlı bir kısa filmden çalmışlar resmen.
Çalma demiyelim esinlenme diyelim yoksa işler kızışır

Rootsyl

Profesör
Hayır D.O.T.A'dan çaldıkları için değil. Zaten D.O.T.A'nın bir çalışanı ile girişilmiş bu oyuna.
Diğer şirketlerin/kurumların sanatlarını çalarak bir içerik ve evren oluşturdular.

Kindred gibi bir karakteri bile PRINCESS MONOKE adlı bir kısa filmden çalmışlar resmen.
Hocam çalmışlar falanda adamlar cidden uğraşıyor tasarım alanında bknz link

Shiden

Profesör
Özel başlık
Uranos & Zümrüt Okçu
Hocam çalmışlar falanda adamlar cidden uğraşıyor tasarım alanında bknz link.
Direct 9 kullanıyorlar grafik olarak.
Low poly modellemenin dibi.
Oyun için mesela Lux animasyonu desek yaptığı animasyon yok kol hareketi + sprite.
Kazandıklarına göre para harcadıkları işler çok az be hocam. O yüzden attığınız link normal geliyor bana. Kaldı ki DOTA hem kostüm hem de görsel olarak çok daha başarılı. Ben sıkılıyorum oynarken o kadar :).

Tolga6bd6

Doçent

Kardeşim bi lol oyna bi dota oyna farkları gör, lol daha kolay herkezin oynuyabilceği basit mekanikler güzel sanat dizaynı ve ve riot un kitlesi ile olan iletişimi gayet iyi ve türkçe dublaj türkiye serveri ,şimdi dotaya gelirssek zor oynayamadım oyun 1000 saatte anca öğrenilyor valvenin getirdiği boş içerikler ve güncellemeler türkçe dublaj yok bukadar fazla kitlesi varken ayrıca türkiye serverları da açılmadı hani nerde rahat oyun ? ben göremiyorum kim nederse desin optimizayson olarak felan lol dotayı geçiyor yiğidi öldür hakkını yeme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

DOTA'yı yapan ekip yapmış LoL'ü.
Konuda çok saçma tartışmalar dönüyor.

Paylaşmadılar insanlar ile ve ya kamuoyuna. O yüzden sanat hırsızı gibi duruyorlar buradan.
ayrıca lolle ilgili tüm içerikleri şarkıları telifsiz olarak kullanabiliyorsun.

ve ayrıca bu bir transferdir emek hırsızlığı değil.

Shiden

Profesör
Özel başlık
Uranos & Zümrüt Okçu
Kardeşim bi lol oyna bi dota oyna farkları gör, lol daha kolay herkezin oynuyabilceği basit mekanikler güzel sanat dizaynı ve ve riot un kitlesi ile olan iletişimi gayet iyi ve türkçe dublaj türkiye serveri ,şimdi dotaya gelirssek zor oynayamadım oyun 1000 saatte anca öğrenilyor valvenin getirdiği boş içerikler ve güncellemeler türkçe dublaj yok bukadar fazla kitlesi varken ayrıca türkiye serverları da açılmadı hani nerde rahat oyun ? ben göremiyorum kim nederse desin optimizayson olarak felan lol dotayı geçiyor yiğidi öldür hakkını yeme.

ayrıca lolle ilgili tüm içerikleri şarkıları telifsiz olarak kullanabiliyorsun.

ve ayrıca bu bir transferdir emek hırsızlığı değil.
Ben D.O.T.A'dan çaldı mı dedim? İyi okuyunuz.

Shiden

Profesör
Özel başlık
Uranos & Zümrüt Okçu
cidden konu acayip saçma isteyen istediğini oynar.
Oynasın ben şunu şunu oynayın ya da LoL, Dota'nın çakmasıdır diye bir konu yazmadım.
Ben LoL'ün içeriklerinin ve evrenin çalıntı olduğunu söyledim. Dota'yı bunun dışında tuttum.
Çünkü bir Dota çalışanı ile yapılmış LoL.

SDN Son Haberler

Son mesajlar