Logitech g300s CS:GO sorunu

Bu konuyu okuyanlar

akaymucahit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar, 1 2 hafta önce internetten Logitech G300s mause aldım mause gayet güzel memnunum ama şöyle bi sorun var;
Logitech Gaming Software indirdim macro ayarlarını yaptım hiç bi problem yoktu başta ama yaklaşık 10 dakika falan CS:GO oynadıktan sonra logitech gaming sofwareden seçtiğim 3 farklı mause renginden çıkıyo atıyorum ben sarı kırmızı beyaz seçtiysem renk kendiliğinden maviye geçiyo ve macro yapmıyo (kesinlikle mod değiştirme tuşuna basmıyorum) ardından Alt+Tab yaptığımda renk ve macro kendisine geliyo ama yaklaşık 10 dakika sonra aynı durum söz konusu oluyo sorunu yaşayan çözümü bilenlerden yanıt bekliyorum

akaymucahit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
--- Gönderi Güncellendi ---
umarım vac yersin :)
bu mausu csgo da macro için almadım aynı sorunu knight onlinede de yaşıyorum ve asıl sorun o cs:go'nun kitlesi daha geniş diye cs:go yazdım yargısız infasızın için teşekkürler

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
bu mausu csgo da macro için almadım aynı sorunu knight onlinede de yaşıyorum ve asıl sorun o cs:go'nun kitlesi daha geniş diye cs:go yazdım yargısız infasızın için teşekkürler
knight içinde aynısı geçerli umarım karakterin ban yer :) sanırım makro kullanmanın yasak olduğunu bilmiyorsun

Barış1990_034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim benimde aynısı oluyor sürekli renk değiştiriyor ve bundan hiç haz etmedim bi gıcıklık var bu işte 2 tane aynı mausdan aldım 2 sıde aynısını yapıyor sadece cs go dan ne illetse.. makro mikro mukroda açmıyoruz proyuz kardeş biz sadece ek tuşlarına smok flash tusları atıyoruz ayık ol yani adamın aklını alırım
--- Gönderi Güncellendi ---
bu kafasına göre renk atama problemini atlatabildinmi akaymucahit?

Barış1990_034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada o renk problemini çözdüm oyun ekle kısmından cs go yu sılım cs go dosyalarından launcherıne ilk önce yönetici ataman gerekiyor ardından bulundugu dosyadan yönetici yaptıgın dosyayı tekrar olarak tanıtman lazım