Logitech G102 mi Gamepower Ursa mı ?

Bu konuyu okuyanlar

ManyakBirey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arada çok kaldığım iki mouse ikisinin de özellikleri birbirine çok yakın. Aralarında sadece 20 - 30 tl gibi bir fark var. Uzun kullanımda hangisini önerirsiniz ? Profesyonel olarak kullanmayacağım gündelik kullanım için düşünüyorum.

g102.png ursa.png

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
G102 şu anda kullanmakta olduğum güzel ve ergonomik bir model. GamePower ve JamesDonkey dışında ne alıyorsan al. Gündelik kullanım için fark etmez.

ManyakBirey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G102 şu anda kullanmakta olduğum güzel ve ergonomik bir model. GamePower ve JamesDonkey dışında ne alıyorsan al. Gündelik kullanım için fark etmez.
Cevabın için teşekkür ederim. Ursa da altın uçlu usb, örgü kablo gibi artıları var ayrıca ursa pixart optik sensör kullanırken logitech mercury optik sensör kullanıyor. Pixart çoğu kişinin önerdiği optik diye biliyorum. Makro o kadar fazla kullanmıyorum sadece 1-2 oyunda nadiren. Sadece örgü kablo ve altın uç dikkatimi çekti.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Cevabın için teşekkür ederim. Ursa da altın uçlu usb, örgü kablo gibi artıları var ayrıca ursa pixart optik sensör kullanırken logitech mercury optik sensör kullanıyor. Pixart çoğu kişinin önerdiği optik diye biliyorum. Makro o kadar fazla kullanmıyorum sadece 1-2 oyunda nadiren. Sadece örgü kablo ve altın uç dikkatimi çekti.
Kağıt üstünde iyi gözükür, aslında iyidir de ama başına bir şey geldiğinde ürünün arkasında duran marka olmayacak haberin olsun.