Logitech DFGT Sorun

Bu konuyu okuyanlar

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar yeni aldım direksiyonu aplikasyonunu yükledim ve bi sürü video çektim ama Forza Horizon 4'de adamlar mükemmel drift atarak oynarken ben Klavye ile daha iyi oynuyorum direksiyonla bi türlü oynayamıyorum. O kadar zor ki araba bi sağ bi sola savuruyor. Bu oyunu bu direksiyon ile oynayan var mı ? Varsa bana ayarları nasıl yapmam gerektiğini lütfen anlatabilirmi ?

Şimdiden desteğiniz için çok teşekkür ederim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Drift ayarla olacak birşey değil biraz el alışkanlığı ile alakalı ben de konsolda direksiyon seti ile oynuyorum görüyorum adamları arabayı sürme şekillerini ben denesem virajın ortasında kalıyorum gazı ve freni tam ayarlıyamıyorum

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Arkadaşlar yeni aldım direksiyonu aplikasyonunu yükledim ve bi sürü video çektim ama Forza Horizon 4'de adamlar mükemmel drift atarak oynarken ben Klavye ile daha iyi oynuyorum direksiyonla bi türlü oynayamıyorum. O kadar zor ki araba bi sağ bi sola savuruyor. Bu oyunu bu direksiyon ile oynayan var mı ? Varsa bana ayarları nasıl yapmam gerektiğini lütfen anlatabilirmi ?

Şimdiden desteğiniz için çok teşekkür ederim.

alışkanlık meselesi , assetto corsa da daha kolay geliyor bana drift yapmak :)

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki Murat abi senin direksiyon markası ney ? Ben biraz hız yapınca yolda bile tutamıyorum aracı bozuk sandım bi ara. Denemek için ETS2 indirdim demo olarak, onda denediğimde sıkıntısız kullanıyorum. Youtube bakıyorum adamlar efsane kullanıyo aynı ayarları ben yapınca araba sapıtıyor. Herkesde bu böylemi yani yeni alınca alışma süresi zor mu oluyo ? Klavyeden kurtulayım derken kenara koyup tekrar klavye ile oynamaya başladım :(

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bende Xbox one üzerinde logitech g920 var. Simulasyon tarzı oyunlarda gercek yaşamda olduğu gibi yüksek hızda aracın tutuşu azalır ani direksiyon kırdığında araç savrulur.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende Xbox one üzerinde logitech g920 var. Simulasyon tarzı oyunlarda gercek yaşamda olduğu gibi yüksek hızda aracın tutuşu azalır ani direksiyon kırdığında araç savrulur.

Şükür doğru ayarları buldum ve iyice alışmaya başladım. Zevki gerçekten bambaşkaymış :) G29 alıcam yakında bunu satıp :)

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Veya önerebilceğin başka bi model varsa G920 veya g27 gibide olabilir

kopuz87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şükür doğru ayarları buldum ve iyice alışmaya başladım. Zevki gerçekten bambaşkaymış :) G29 alıcam yakında bunu satıp :)

Ustam şu ayarları bi paylaşsan.O kadar you tube den video izledim yok olmuyor.Arabayı şeritte tutamıyorum.G29 ile